• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Įspūdingas „Elvyra design“ gimtadienis į naktinį klubą sukvietė būrį įžymybių (foto)

Autorius: Eli.lt
2016-06-21 13:00:00

Įspūdingas „Elvyra design“ gimtadienis į naktinį klubą sukvietė būrį įžymybių (foto)
Gėlėmis ir dovanomis nešini žinomi žmonės rinkosi į sostinės naktinį klubą „Mojo lounge“, kur su ovacijomis, netikėtumais ir išskirtinių naujovių pristatymu švęstas aksesuarų namų „Elvyra design“ ketvirtasis gimtadienis.

Į iki paryčių trukusį šėlsmą pasinėrusią erdvę savo kūrybos gerbėjus subūrė dizainerė Elvyra Monginienė. Minėdama savo įkurtos kompanijos veiklos sukaktį ji parengė ir staigmeną – aksesuarų vyrams pristatymą.


Dizainerė Elvyra Monginienė

E.Monginienė su šypsena pasakojo, jog kurti stipriosios lyties atstovams yra sudėtingiau, nes vyrai yra konservatyvesni rinkdamiesi įvaizdžio detales.

Vienu iš naujosios kolekcijos modelių tapo bene talentingiausias Lietuvos floristas Antanas Mažonas. Jam šventinį vakarą teko ir dar vienas išbandymas – iš vyrams skirtų priežiūros priemonių ir delfiniumų bei typfų sukurti instaliaciją.

„Net neabejoju, kad dėmesį atkreipėte į niekuomet anksčiau neregėtą fotosienelę, kurią sukūrė A. Mažonas. Joje, galima sakyti, inkrustuotas bet kurį vyrą sužavėsiantis stebuklas. Tai išskirtiniai prancūziški produktai „Antoine“ – tai, kurių misija ir idėja – nuo odos iki siūlo galo kvepėti tuo pačiu, mylimu bei mėgiamu kvapu“, - apie originalios kompozicijos idėją pasakojo renginio vedėjas Mindaugas Rainys.

Vakaro modelių apranga rūpinosi butikas „Dress kodas“, o pagrindinę renginio manekenę papuošė specialiai iš Minsko atvykusi viena žymiausių rūbų dizainerių - Olga Barabančikova. Jos sukurtas prekinis ženklas „Candy lady“ jau nebe pirmąjį kartą surengia bendrus mados šou kartu su „Elvyra design“.

Muzikos ritmais sostinės klube „Mojo Lounge“ kviestinę publiką užbūrė charizmatiškoji Samanta, tarptautiniame didžėjų konkurse „Burn Residency“ tituluota superžvaigžde ir laimėjusi 100 000 eurų pagrindinį prizą.

Išskirtinis ir prabanga spinduliuojantis „Elvyra design“ prekinis ženklas šiandien populiarus ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje: Elvyros Monginienės papuošalai puikavosi žurnale „Vogue“ Italia, „L’officiel“ Latvia ir Rusija, „Elegant magazine“ Niujorke, taip pat jos darbai buvo eksponuojami Kanų parodoje bei pristatyti Minsko mados savaitėje. Naujausias „Elvyra Design“ įkūrėjos Elvyros Monginienės kūrinys – papuošalas veidui, tapo tikra sensacija Dubajuje. Grožybes, kurtas iš Swarovski kristalų, karoliukų ir kitų detalių, Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) gyvenančios damos išpirko per kelias valandas. Dubajuje populiarumo sulaukė ir auskarai, apyrankės, delninės, sagės, diržai.

Pasipuošę ir šventiškai nusiteikę „Elvyra design“ gimtadienio svečiai nuotraukų galerijoje:Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus