• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Disney On Ice“ į Lietuvą atveža visų laikų didžiausią ir nuotaikingiausią šventę

Autorius: Aistė Jankūnaitė
2012-07-15 14:30:00

Užburiančio „Disney“ pasaulio herojai jau trečią kartą kviečia Lietuvos šeimas paprastą dieną paversti ypatinga ir apsilankyti naujausiame ledo šou „Šventė!“. Daugiau nei 50 klasika tapusių ir naujausių „Disney“ pasaulio herojų pristatys gražiausias ir populiariausias pasaulio šventes. Du savo pasirodymus pripažinimą pelniusi amerikiečių trupė surengs 2013 metų sausio 29-30 dienomis Vilniaus „Siemens“ arenoje.


„Labai džiaugiamės, jog pavyko susitarti, kad vieno populiariausių pasaulyje visai šeimai skirto spektaklio kūrėjai į mūsų šalį atvežtų ir parodytų naujausią savo spektaklį. Matome, kaip mūsų mažiesiems trūksta gražių, profesionalių ir kokybiškų renginių ir kaip noriai jie keliauja į įspūdingus „Disney On Ice“ pasirodymus. Matome, kokių gerų emocijų pasisėmę iš šių spalvingų spektaklių išeina ne tik vaikai, bet ir suaugusieji. Be to, tikime, kad šis spektaklis, kuris pasakos apie gražiausias metų šventes, praskaidrins niūrią žiemos nuotaiką ir pripildys geros, su kuria bus lengviau laukti pavasario“, – sako „SEVEN Live“ vadovas Juras Vėželis. 


Naująjį „Disney On Ice“ kūrinį „Šventė!” galima drąsiai vadinti didžiausia ir nuotaikingiausia visų laikų švente, kada nors vykusia vienoje arenoje. Šios didžiosios šventės metu skamba nauja muzika, naudojama niekur nematyta choreografija, kerintys kostiumai, o moderniausios video technologijos leidžia sukurti unikalią kiekvienos spektaklio akimirkos nuotaiką, prilygstančią nuotaikai, kuri sklando kiekvienos švenčiamos fiestos metu.

Visi, dideli ir maži spektaklio žiūrovai, vedami garsiojo peliuko Mikio keliaus per didžiausias metų šventes, švenčiamas įvairiuose pasaulio kampeliuose. Spektaklyje netrūks ne tik mylimiausių „Disney“ herojų atliekamų nuostabių čiuožimo numerių, užburiančių kostiumų, bet ir siurprizų. 


Valentino dieną švęsti kvies naujausia „Disney“ princesė Tiana, džiaugsmingo gimtadienio linkės Alisa ir Skrybėlius, į Helovino karaliaus Džeko Skelingtono šiurpų vakarėlį kvies „Disney“ piktadariai, o į tradicinį Havajų festivalį nukels Lilo ir Stičas. Spektaklio žiūrovai nukeliaus ir į tolimąją Kiniją, kur pasitiks kinų Naujuosius metus, ir egzotiškąją Braziliją, kur dalyvaus siautulingame ir spalvingame karnavale. Iš viso šioje švenčių šventėje dalyvaus herojai iš 16 gražiausių „Disney“ pasakų.

„Norėjome šiuo spektakliu žiūrovams parodyti populiariausias ir gražiausias metų šventes ir pažadinti kiekvieno jų prisiminimus, o galbūt ir supažindinti su mažiau žinomomis. Todėl dar spektaklio pradžioje pakviečiame kiekvieną būti mūsų šventės svečiu. Norime, kad kiekvienas žiūrovas būtų tarsi šou dalyvis, ne tik stebėtojas. Žiūrovas jaučiasi, tarsi jis eitų prašyti Helovino saldainių drauge su peliuku Mikiu ar švęstų Valentino dieną su „Disney“ pasaulio princesėmis“, – pasakoja spektaklio režisierė Patty Vincent. 

Kiekvienai scenai, kiekvienai šventei buvo kuriamos atskiros detalės. Japonijos vyšnių žydėjimo šventei pažymėti scenoje pasirodo gausiai žiedais pasidabinusi japoniška vyšnia – sakura, žiemos stebuklui sukurti – iš viršaus krinta snaigės, ant ledo akį traukia didžiulės dovanos, nuostabą kelią milžiniškos rogės, Helovino nuotaikai sustiprinti aikštelėje pasirodo didžiuliai geležiniai vartai ir milžiniškas voras, o gimtadienio fiestą ženklina gigantiškas tortas. 

Kiekvienos šventės nuotaiką ne mažiau atspindi ir unikalūs kostiumai bei choreografija, kuri kardinaliai skiriasi priklausomai nuo to, ar ją įgyvendina Havajų festivalyje triukus su ugnimi rodantys fakyrai, ar į Helovino šventę atkeliavę zombiai. 

Prekyba bilietais į užburiantį ledo šou „Šventė!“ prasidės liepos 16 d., pirmadienį. Bilietus, kurių kaina nuo 73 litų, galima įsigyti internetu www.tiketa.lt arba visoje Lietuvoje įsikūrusiose „Tiketos“ kasose.

Iki šiol Lietuvos publikai buvo pristatyti du anšlaginiai „Disney On Ice“ spektakliai: „Princesių klasika“ bei „Princesės ir herojai“.

Per daugiau nei 30 metų „Disney On Ice“ tapo vienu žymiausių ir populiariausių ledo šou planetoje. Pasaulinę šlovę ir pripažinimą pelniusius ledo šou išskirtinėmis teisėmis, bendradarbiaudama su „The Walt Disney Company“ kuria kompanija „Feld Entertainment“. Visai šeimai skirtuose „Disney On Ice“ ledo šou pagrindinės žvaigždės yra Walt Disney pasakų herojai.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus