• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nijolė Pareigytė apie šeimos dramas: „Daug kartų kroviausi daiktus ir ėjau iš namų“

Autorius: Asmeninio archyvo nuotr.
2017-05-25 11:00:00

Nijolė Pareigytė apie šeimos dramas: „Daug kartų kroviausi daiktus ir ėjau iš namų“
Nijolę Pareigytę pažįsta visa Lietuva. Pastarieji metai šios moters gyvenime turėjo daug spalvų ir lūžių, pakeitusių ją ir jos gyvenimą, o didžiausia paskata keistis tapo gimusi dukrelė.

Jos gyvenimą pakeitė prieš ketverius metus gimusi dukrytė Patriciją. Nijolė buvo atvira: pramogų pasaulis privedė ją prie taško, kuriame moteris suprato: turiu rinktis, ar noriu būti gera mama, ar toliau grimzti žemyn. Prieš dvejus metus Nijolė pripažino - vienos taurės vyno nepakanka, o, įsipylus daugiau, naktis nesibaigia ilgai. Išskirtiniame interviu LNK laidos „Bus visko“ žiūrovams Nijolė papasakojo, kaip jos gyvenimas pasikeitė nusprendus užsikoduoti. Be abejo, šią žinią jos artima aplinka sutiko jautriai.

„Kai tėvai sužinojo, kad užsikodavau, mama už galvos susiėmė: tai tu dabar Lietuvoje esi didžiausia alkoholikė?“ - mamos žodžiai Nijolei įstrigo ilgam.

Reakcijų buvo visokių. Vieni smerkė ir apkalbinėjo, kiti, pajutę, kad turi tokią pačią problemą, nusprendė taip pat užsikoduoti. Dažnai žmonės ją tiesiog sutikę gatvėje apkabindavo ir dėkodavo, kad išgelbėjo gyvenimą. Vis tik, atsiranda ir tokių, kurie tokio sprendimo nepriima rimtai.

„Mane daug kas bando gundyti: nu koks čia tas tavo kodas? Koks tas pinas? Imk ir paragauk! Tačiau tu suvoki, kad tą akimirką, kai išeini iš daktaro kabineto, tu nebevartoji alkoholio ir nebus kitaip.“

Nijolė prisipažįsta, kad tokį sprendimą jai priimti padėjo atsiradusi dukra Patricija. „Man pasidarė gėda ir nejauku, pradėjau jausti didžiulę kaltę po vakarėlių, nes kitą dieną būdavo tiesiog sunku važiuoti pasiimti vaiko, kuris dažniausiai būdavo pas senelius, todėl surasdavau milijoną priežasčių, kodėl nevažiuoti. Po kiekvieno vakarėlio išgyvendavau moralines pagirias, savęs nekenčiau ir supratau, kad atėjo laikas tai nutraukti radikaliai.“

Beje, sužinojusi, kad laukiasi, moteris savo galvoje perkratė visą situaciją, mat mažylė į šį pasaulį pasibeldė netikėtai. „Protingos moterys renkasi genus savo vaikui, nesirenka to žmogaus, kuris yra tik nuostabaus grožio ar gražiai kalba. Man jau buvo praėjęs tas etapas. Todėl, sužinojusi naujieną, pagalvojau apie visą vyro šeimą ir supratau, kad viskas yra labai gerai.“Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus