• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip kūno formas palaiko Victoria Beckham?

Autorius: Eli
2014-11-15 10:00:00

Kaip kūno formas palaiko Victoria Beckham?
Buvusi legendinės merginų grupės „Spice Girls“ narė, dizainerė, futbolininko Davido Beckhamo žmona Victoria Beckham visada garsėjo ne tik savo nepriekaištingu skoniu ir stiliaus pojūčiu, bet ir ypatingai lieknu kūnu.

Victoria Beckham dieta

Victoria Beckham, kaip ir dauguma garsenybių, beveik nevartoja angliavandenių. Moteris dažniausiai valgo daug baltymų turintį maistą - lašišą, tuną, omletus iš kiaušinių baltymų, kiekvieno valgymo metu nepamiršta gausios daržovių porcijos. Ji neturi žalingų įpročių, geria daug vandens bei stengiasi visiškai atsisakyti druskos ir cukraus.

Savo dieną moteris pradeda trintu mėlynių kokteiliu - Victoria tvirtina, kad šis gėrimas gerina odos ir plaukų būklę, suteikia žvalumo ir saugo nuo senėjimo. Tarp valgymų dizainerė užkandžiauja šaldytomis vynuogėmis, kurios, jos teigimu, savo konsistencija ir skoniu primena ledus.

Victoria Beckham keletos interviu metu atskleidė, kad pastaruoju metu ją žavi šarminė dieta, kuri padeda subalansuoti šarmų ir rūgščių santykį organizme. Teigiama, kad organizme turėtų būti apie 70-80% šarmų ir 30-20% rūgščių, organizmui rūgštėjant jis ima greičiau senti, vysta oda, tikimybė susirgti įvairiomis ligomis didėja. Keletą knygų apie šarminę dietą perskaičiusi dizainerė teigia į savo racioną įtraukusi daugiau šarminančių produktų - špinatų, petražolių, salierų, cukinijų, juodųjų serbentų, ėmusi gerti dar daugiau vandens.Victoria Beckham sporto planas

Moteris sportuoja net 6 kartus per savaitę, dažniausiai rytais, tuščiu skrandžiu, teigdama, kad tai padeda išsibudinti ir sudeginti visas vakarykštes kalorijas. Victoria neretai renkasi bėgimą ir paprastai nubėga apie 10 km.

Garsenybė taip pat išbandė ir teigiamai įvertino šokius ant bėgimo takelio. Tai treniruotė, kurios metu ant judančio bėgimo takelio ne tik risnojama, bet ir atliekami papildomi šokių judesiai - judinamos rankos, šokinėjama, apsisukama.

Victoria Beckham draugai teigia, kad 40-ies sulaukusi, 4 vaikus pagimdžiusi moteris labai bijo celiulito, o jo išvengti siekia sportuotama specialiame „HYPOXI“ aparate. Kapsules primenančiuose įrenginiuose palaikoma specifinė temperatūra bei kitos aplinkos sąlygos, kurios suintensyvina kraujotaką į apatinę kūno dalį, o tai, pasak aparato kūrėjų, padeda išvengti ir atsikratyti celiulito.
Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus