• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Deimantė Andriuškaitė apie romaną su „Laukinukės“ žvaigžde: „Jis myli besąlygiškai“

Autorius: Eli.lt, socialinių tinklų nuotr.
2016-12-14 11:00:00

Deimantė Andriuškaitė apie romaną su „Laukinukės“ žvaigžde: „Jis myli besąlygiškai“
Deimantė Andriuškaitė buvo mažai kam žinomas modelis iš Lietuvos, kol vieną dieną degindamasi po Majamio saule nepatraukė garsaus muilo operų aktoriaus Mario Cimarro dėmesio. Vos tik žiniasklaidą pasiekė žinia, kad pora ketina iškelti vestuves, pasipylė gausybė siūlymų fotografuotis žurnalams ir filmuotis TV laidose, tačiau Deimantė ilgai saugojo savo gyvenimą ir net kurį laiką buvo visiškai atsiribojus nuo žiniasklaidos.

Gražuolė nusprendė pirmą kartą atsiverti TV žiūrovams ir laidoje „Bus visko“ per LNK ir papasakoti visą tiesą apie santykius su serialo „Laukinukė” žvaigžde ir purviną modelių pasaulį.

Modelio karjerą pradėjusi labai vėlai, gražuolė iš Lietuvos susidūrė su žvėriškomis taisyklėmis ir išmoko skaudžias pamokas. Iki pilnametystės Deimantė nebuvo net ragavusi alkoholio, tačiau patekusi į modelių pasaulį buvo apsvaiginta narkotikais.

„Į mano gėrimą įpylė narkotikų. Ko gero Dievas iš viršaus pagelbėjo ir sugebėjau pasiekti modelių namus, tačiau kai tik grįžau, iškart kritau ant grindų. Nuo to laiko supratau, kad šie vakarėliai - ne man ir niekada nebegeriu vyno ar šampano iš atidarytų butelių. Gėrimas privalo būti įpilamas prie mano akių. Tai vyksta ir čia, Lietuvoje“, - pasakojo Deimantė bandydama įspėti kitas merginas, kad saugotųsi.

Garsi mergina sutiko, kad modelio darbas turi ir šviesiųjų pusių - tai geras užmokestis už darbą ir, žinoma, nenutrūkstamos kelionės, kuriose visuomet nutinka daugybė gražių dalykų.

Štai kartą dirbdama Majamyje Deimantė turėjo laisvą dieną, kurią nusprendė praleisti prie jūros. Besideginančią gražuolę užkalbino dailus vyras, tačiau tuomet Deimantė net nenutuokė, kad tai garsusis aktorius, atlikęs pagrindinį vaidmenį muilo operoje „Laukinukė“.

„Jis mane užkalbino, pavadino blondine ispaniškai. Taip ir pradėjom bendrauti. Aš privalėjau išvykti, bet jis paprašė vėl atskristi į Majamį. Man tai buvo tolima kelionė ir tikrai neketinau to daryti, skristi per pusę pasaulio pas nepažįstamą žmogų, todėl pakviečiau susitikti Europoje“, - apie santykių pradžią su Mario pasakojo Deimantė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus