• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Aistė Paškevičiūtė apie karjerą televizijoje: „Tai buvo moralinė prostitucija“

Autorius: Eli.lt
2016-05-10 14:49:00

Aistė Paškevičiūtė apie karjerą televizijoje: „Tai buvo moralinė prostitucija“
Prieš penkerius metus Aistės Paškevičiūtės nepastebėti buvo tiesiog neįmanoma. Mergina spindėjo televizijos ekranuose, bulvarinėje spaudoje kone kasdien pasirodydavo straipsniai su Aistės pavarde, populiariausios muzikos grupės bei prekiniai ženklai norėjo ją matyti savo vaizdo klipuose. Mergina, susikūrusi svaiginančią karjerą šou versle, atrodė pasakiškai laiminga, tačiau pati Aistė prisipažios: „Laiminga nebuvau, tai dirbtinių šypsenų ir apsimestinio džiaugsmo pasaulis, į kurį ėjau vedina tuščių ambicijų ir garbės troškimo“.

Po to, kai Aistė susitaikė, kad visą gyvenimą baletui paskyrusi, profesionalia balerina vis tik netaps, susigundė televizine karjera. Mergina sako, kad nustebtume sužinoję, kaip stipriai žmogus gali paminti savo vertybes ir orumą vedamas tikslo. Nors seksualios bei lengvabūdiškos pupytės įvaizdis Aistei nebuvo prie širdies, kaip ir žinojimas, kad už akių puse lūpų prodiuserių buvo vadinama gražiai aprengta bei padažyta beždžionėle, mergina daug metų sutikdavo dirbti laidose, kuriose įkūnydavo būtent tokį personažą. Laidoje

LNK laidoje „Bus visko“ atskleidusi, kiek tuomet uždirbo, Aistė prisipažino, kad ne pinigai buvo pagrindinė motyvacija, o baimė viską prarasti.

„Man buvo subtiliai pasakyta, žinoma, Aiste, tu gali atsisakyti šio projekto, bet tada mes tikrai negalim pasakyti, kad ateityje svarstysim tavo kandidatūrą kitoms laidoms“,- atviravo mergina.Sunkiausia Aistei buvo susitaikyti su tuo, kad žiūrovai neskyrė jos kuriamo personažo nuo tikrosios asmenybės ir sako, kad tai buvo ne kas kita, kaip moralinė prostitucija.

„Labai keistai jausdavausi, kai man atnešdavo tekstą, kurį privalėjau perskaityti taip, lyg šie žodžiai būtų mano, bet juk jie ne mano. Viena yra būti aktorium, kai visi supranta, kad tu tik kuri personažą ir visai kas kita yra televizija. Aš taip pat kūriau personažą, tačiau šiame žanre tu parduodi savo tapatybę ir jei tai nesuderinama su tavo asmenybe, atsiranda bjaurus moralinės prostitucijos jausmas“, - karčių žodžių negailėjo Aistė, prisimindama televizinę karjerą.

Pastaruoju metu Aistė visiškai atsiribojo nuo šou pasaulio, nebedalina tuščių interviu, nebesilanko elito vakarėliuose. Mergina, sako, kad visas šis pasaulis sukurtas iš žmonių tuštybės. Žiniasklaida parduoda iliuziją apie tobulą gyvenimą, kai tuo metu mūsų skurstantis elitas raudonu kilimu žengia su skolintomis suknelėmis ir dirbtiniais briliantais.

Bene ryškiausi paskutinio meto pokyčiai Aistės gyvenime buvo sūnaus Vyčio gimimas ir po jo sekę drastiški įvaizdžio pokyčiai: ji nusiskuto savo ilgus metus puoselėtus plaukus. Nėštumo laikotarpiu Aistė priaugo net 26 kilogramus, su kuriais gimė nemeilė sau.  

„Maniau, kad atrodysiu baisiai, tiesiog klaikiai, dėl to ir ryžausi nusiskusti. Aš buvau perdėtai prisirišusi prie savo įvaizdžio. Kaip ir daugelis merginų norėjau atitikti standartą, nes maniau, kad tai būtina sąlyga norint mylėti save. Tačiau grožėjimasis savimi nėra meilė sau. Kažkur giliai suvokiau, kad su mano išvaizda viskas gerai, tačiau vis tiek jaučiausi blogai, todėl sumaniau pasidaryti taip, kad tikrai būtų blogai. Galvojau, nusiskusiu plikai, va tada nebus prie ko kabintis, neturėsiu plaukų ir turėsiu išmokt save priimti. Juk meilė sau negali priklausyti nuo lūpų, nosies formos ar plaukų spalvos“,- drąsaus žingsnio priežastis atskleidė Aistė.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus