• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Garsaus virtuvės šefo patiekalai suviliojo būrį žinomų žmonių į Trakus  1 

Autorius: Daumantas Kairys
2012-06-23 12:42:00

Garsaus virtuvės šefo patiekalai suviliojo būrį žinomų žmonių į Trakus
Birželio 20 d. pavakarę bene vaizdingiausioje Lietuvos vietoje priešais pat Trakų pilį rinkosi žymūs šalies verslininkai ir šou verslo garsenybės, kurie dalyvavo BONA picerijos ir užkandžių baro BONA lounge naujų meniu  pristatyme. Svečiai ragavo kūrybiškai patiektus užkandžius tapas, profesionalų ruošiamų įvairiausių kokteilių, o kai kas net sudalyvavo linksmoje pramogoje – krevečių gliaudymo varžybose.

Pavakaroti BONA lounge ant Galvės ežero kranto atvyko: verslininko Mariaus Jovaišos žmona, knygos vaikams „Šuniuko Vinco kelionės” autorė Brigita, „Švyturio” vadovas Rolandas Viršilas su žmona, advokatas Rolandas Valiūnas su žmona, plastikos chirurgas Renaldas Vaičiūnas, stilistas Mantas Petruškevičius, laidų vedėja Skaiva Jesevičiūtė su naujausiu savo augintiniu šiurkščiaplaukiu triušiniu taksu, dizaineris Giedrius Paulauskas su žmona Aiste Krasuckaite, verslininkė Danguolė Stachura, Teatro arenos direktorius Valdas Petrikis su sužadėtine, šiuolaikinio baleto šokėja Simona Paciukonyte, televizijos laidų vedėjo Pauliaus Skučo žmona Indrė, verslininkas Linas Karlavičius su drauge Lina, „Vyno klubo” vadovė Rasa Starkus, žurnalo „Geras skonis“ redaktorė Rasa Ščeponienė su vyru, „Pudrinės” savininkės Neringa Čebatorienė ir Aušra Moller ir kiti.

„Iki šiol restoranas, picerija ir lounge buvo vadinami “Apvalaus stalo klubo” vardu, tačiau tai - trys skirtingo žanro vietos skirtingų poreikių žmonėms. Restoranas –– tai vieta išskirtinėms šventėms su išskirtiniais žmonėmis. Tuo tarpu picerija ir lounge pasižymi kasdieniška, neįpareigojančia atmosfera. Čia klientams svarbu kokybiškai ir greitai pavalgyti. Taigi, vardan aiškumo, picerijai ir lounge suteikiame naują vardą – BONA - renginio metu visiems susirinkusiems svečiams pasakojo „Apvalaus stalo klubo” komplekso bendrasavininkė Rasa Šnaiderienė.

Pasak Rasos Šnaiderienės, simbolinis BONOS pavadinimas gimė prisiminus garsią kunigaikštienę Boną Sforzą, kuri perkėlė į Lietuvą čia dabar taip mėgiamą Viduržemio jūros regiono virtuvę ir mums dabar jau įprastas daržoves – agurkus, pomidorus ir kitas. Garsioji iš Italijos kilusi kunigaikštienė Bona Sforza daugelį daržovių augino pati dvaro soduose, o vėliau jas derino su jau įprastais produktais, taip visiems laikams pakeisdama Lietuvos gastronominę kultūrą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
zivinm, gz .
2016-04-23 14:56:33
zivinm,.gz .