• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip elgtis sporto salėje  5 

Autorius: Eli.lt
2008-08-19 00:00:00

Kaip elgtis sporto salėje
"Gamma" nuotr.

Nežinau, su kuo tai susiję, bet pastaruoju metu vis dažniau tenka susidurti su tokia problema kaip klubo etiketas. Man, žmogui, sporto salę lankančiam ne pirmus metus, panaši problema nekyla. Bet dabar, kai fitneso industrija išgyvena tikrą bumą, sveikatos kalviai tiesiogine žodžio prasme užsivertę naujokais, kurie pernelyg aiškiai įsivaizduoja, kaip elgtis sporto salėje. Situaciją apsunkina ir tai, kad ant fitneso centrų sienų neiškabintos elgesio taisyklės. Be to, jose yra tam tikros specifikos, kurias toli gražu perpras ne kiekvienas. Štai kodėl man gimė idėja surašyti trumpas rekomendacijas, kaip elgtis treniruočių metu.

Į salę neškitės rankšluostį

Tai bendra taisyklė. Guldamasi ant treniruoklio, po nugara pasitieskite rankšluostį, o baigusi darbą, kruopščiai nuvalykite paviršių. Jums pačiai vargu ar patiks paskęsti svetimame prakaite.

Renkitės marškinėlius ilgesnėmis rankovėmis

Treniruotės metu prie treniruoklio galite su kuo nors susidurti. Bus nemalonu, jeigu vienas kitą aptaškysite prakaitu. Žinoma, per didelius karščius galite sportuoti apsirengusi prigludusią trumputę palaidinukę ar marškinėlius trumpomis rankovėmis, bet didžiausią metų dalį tikslingiau eiti į salę vilkint marškinėlius ar nertinius ilgomis rankovėmis.

Leiskite kitiems treniruotis su jumis

Būna, kad su treniruokliu dirbate viena. Tokiu atveju pasiilsėti galite ir nepasitraukdama nuo jo. Bet jei salėje tokių treniruoklių yra nedaug ir šalia jūsų yra žmogus, kuris taip pat norėtų pradėti dirbti, suteikite jam tokią galimybę. Kol jūs ilsėsitės, jis atliks savo pratimą ir galėsite pasikeisti vietomis.

Neblaškykite žmogaus, besitreniruojančio su ausinuku

Tie, kurie taip daro, paprastai stengiasi atsiriboti nuo supančios aplinkos ir susikoncentruoti į treniruotę. Nesistenkite jam nuo ausų nuplėšti ausinuką ir užmegzti pokalbį. Jei vis dėlto norite jį išblaškyti, darykite tai tik kraštutiniais atvejais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Me
2009-08-10 00:44:34
Del dezodorantu - nesamone. Negi geriau prakaito kvapas???
Ir del rubu - jie turi buti svarus, tikrai ne straipsnio autores reikalas ar jie laisvi, ar priglude ir kokiu ten spalvu...
O del tu kulturistu, sportininku tai tiesa:DDDD
mm
2009-03-13 18:23:59
o kodel negalima dozateranto naudoti??
Kristina
2008-09-26 12:10:21
man tai cia nesamone.kaip ga;i but sporto klube taisykle nesirenkite kvalais drabuziais?! kaip noriu , taip ir rengiuos.. o del kitu tai savaime aisku kad nepradet sedet puse val ant vieno treniruoklio... bent jau mano sporto klube i kuri einu tokiu nesamoningu taisykliu tikrai nereik :/