• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Dovanos pirmojo gimtadienio proga

Autorius: Mama.lt
2010-07-26 09:40:00

Dovanos pirmojo gimtadienio proga
Jupiterimages nuotr.
Pirmasis gimtadienis – rimta šventė ir sukaktuvininkui, ir jo svečiams. Kokią dovaną išrinkti?

Visų pirma – turėkite omeny, kad vienerių metukų sulaukusiam žmogučiu įpakavimas kone svarbiau nei pati dovana. Juk plėšyti spalvingą popierių, knebinėti kaspinėlius, krapštyti lipdukus jam šiuo metu – vienas įdomiausių užsiėmimų! Neatimkite iš mažylio šio džiaugsmo ir pasirūpinkite, kad dovana būtų įpakuota saugiai: pakuotė neišpuošta smulkiomis dekoracijomis, kurias būtų galima nuplėšti ir įsikišti į burną, kad ant jos nebūtų aštrių, sužeisti galinčių detalių. Spalvingas traškantis popierius ir didelis medžiaginis kaspinas neilgais galais – puikus pasirinkimas. Tiks ir vaikiškais piešiniais marginti popieriniai dovanų maišeliai, į kuriuos paskui galima susikrauti ir nešiotis po kambarius galybę vaikiško „turto“ iš žaislų dėžės.

O dabar – apie pačias dovanas. Štai geriausių variantų sąrašas:

1. Kaladėlės. Pasak kūdikių raidos specialistų, paprastos medinės kaladėlės – vienas geriausių žaislų, padedančių lavėti kūdikio motoriniams gebėjimams ir vaizduotei. Metų proga dovanojamos kaladėlės turėtų būti suapvalintomis briaunomis, vidutinio dydžio – ne per mažos, kad netilptų į burną, ir ne per didelės – patogios paimti.

2. Stumiamas žaislas. Vos pradėjus vaikščioti žaislas su patogia ilga rankenėle, stumiamas prieky savęs, tampa geriausiu draugu. Todėl būtent toks pagalbininkas – ideali dovana pirmojo gimtadienio proga ką tik pradėjusiam arba visai netrukus pradėsiančiam vaikščioti mažyliui. Beje, nebūtinai tai turi būti klasikinis T formos žaislas su prie ilgos rankenos pritvirtintu riedančiu objektu. Galite išrinkti ir žaislinį parduotuvės vežimėlį, dulkių siurblį ar lėlių vežimėlį.

3. Telefonas. Šis žaislas ne tik patenkins nuolatinį kūdikių troškimą turėti savo telefoną (ne veltui tėvai vieningai sutaria, jog mobilusis telefonas – neginčytinas lyderis tarp geidžiamiausių daiktų, į kuriuos tiesiasi mažylių delniukai), bet ir padės lavėti mažylio kalbiniams įgūdžiams. Sulaukęs metų jis jau puikiai žino, ką veikti su telefonu, taigi metas išmokti pačiam tarti „Alio“. Ir nebijokite, kad vieną ar keletą telefonų jis jau turi. Paprastai šių žaislų niekada nebūna per daug. Tiesa, geriausia išrinkti tokį, kurio mygtukai iš tikrųjų pasispaudžia, skleidžiantį garsus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus