• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Spalvos Jūsų gyvenime ir interjere  4 

Autorius: Grozioklubas.lt
2010-03-02 14:00:00

Spalvos Jūsų gyvenime ir interjere
flickr.com nuotr.
Kai už lango apsiniaukę, nėra saulės, dauguma sąmoningai stengiasi paryškinti savo gyvenimą spalvomis: ryškiau rengiasi, daugiau ryškių akcentų naudoja interjere, valgo ryškias daržoves. Iš tiesų, spalvos mūsų gyvenimui daro labai didelę įtaką. Pastebėkite save, turbūt kiekvienas tam tikram savo gyvenimo periodui renkatės skirtingas spalvas: kai norite būti pastebėtas - renkatės viską, kas susiję su raudona spalva. Kai siekiate harmonijos, renkatės rudą spalvą. Kai norite likti nepastebėtas, dažniausiai "įsimylite" juodą, ar pilką spalvas. Mėgstama spalva nemažai gali pasakyti apie žmogaus charakterį. Tiek vyrai, tiek moterys, dažniausiai turi savo tris pastovias mėgstamas spalvas.

Manoma, kad Jūsų pasirinktos spalvos nekinta per visą gyvenimą, keičiasi tik jų atspalviai. Prie savo mėgstamų spalvų, dažniausiai vienu, ar kitu gyvenimo laikotarpiu, "priglaudžiate" kažkokią naują spalvą, kuri atitinka to laikotarpio Jūsų psichologinę būseną. Manoma, kad vadinamosios šaltos spalvos (mėlyna, žalia), rodo ramybę, švelnumą, apatiškumą, o šiltos, tokios kaip raudona, geltona, oranžinė - jėgą, aktyvumą, džiaugsmą. Mes pateiksime Jums spalvų aprašymus, o Jūs patys įsitikinsite, kokią įtaką jos daro Jūsų gyvenimui.


Taigi, balta spalva. Balta - laikoma idealia, "švaria", svajoklių spalva. Ne be reikalo nuotakos dažniausiai rengiasi baltai. Tai simbolizuoja jų nekaltybę, skaistumą. Be to ligoninių, ir kitų gydymo įstaigų interjere taip pat vyrauja balta spalva, simbolizuodama švarą, tvarką. Balta spalva turi įvairias prasmes, nes perteikia ir šviesos spindesį, ir ledo šaltumą. Dažniausiai šią spalvą mėgsta visi žmones.


Juoda spalva - baltos priešingybė. Tai nepasitikėjimo spalva, rodanti, kad žmogus niūriai žiūri į gyvenimą, yra nelaimingas, linkęs į depresiją. Tačiau vėlgi negalima to vertinti vienareikšmiškai, nes mados pasaulyje tai viena iš populiariausių spalvų, kuri asocijuojasi su elegancija, stiliumi. Netgi manoma, kad juodą mažą suknelę privalo turėti kiekviena moteris. Be to, ši spalva lieknina.


Pilka - nuovokiųjų ir nepatikliųjų spalva. Žmones, kurie renkasi pilką spalvą, apmąsto kiekvieną sprendimą. Tai neutrali spalva. Dėl savo praktiškumo dažnai naudojama interjere. Jei Jums pilka spalva nepatinka, tai ženklas, kad esate impulsyvus, ir lengvabūdis.


Raudona - aistrų spalva. Ją mėgsta valingi, stiprūs, valdingi, ūmūs ir energingi žmones. Raudona spalva erzina tuos, kurie nepasitiki savimi, bijo ginčų, mėgsta vienatvę, ir stabilius santykius. Atsargiai naudokite šią spalvą interjere! Per daug raudonos spalvos virtuvėje, Jus nuolat vers persivalgyti, o miegamajame - per daug išvargins.


Oranžinė spalva. Ją itin mėgsta tie, kurie turi gerą intuiciją, yra tikri svajotojai. Tai optimizmo spalva. Manoma, kad ji gerai veikia tuos, kurie turi dvasinių, ar fizinių traumų. Ji, kaip ir raudona, virtuvės interjere netinka norintiems sulieknėti.


Rudą spalvą, ir jos atspalvius, renkasi tie, kurie siekia harmonijos, kurie linkę laikytis tradicijų, kuriems svarbu šeima. Jei ši spalva žmogui nepatinka, jis yra egoistas, ir užsidaręs. Ruda spalva dažnai naudojama kuriant interjerus, nes yra praktiška, neerzinanti spalva.


Geltona - optimizmo , nevaržomo elgesio, inteligentiškumo spalva. Manoma, kad ji puikiai veikia gydant nutukimą. Ją mėgsta žmones, linkę bendrauti, smalsūs, lengvai prisitaikantys, kurie nori patikti kitiems. Šios spalvos nemėgsta susikaupę, pesimistinių nuotaikų žmones. Interjeruose ją dažnai naudoja psichoterapiniai kabinetai, Spa centrai.


Rožinė - gyvenimo spalva, žadanti mylėti visa, kas gyva, padeda būti geresniems. Tai pati mylimiausia mažų mergaičių spalva. Tai gražaus gyvenimo spalva. Ne be reikalo yra posakis: žiūri pro rožinius akinius. Ši spalva aplinką daro gražesnę. Rožinė spalva labiausiai tinka Jūsų miegamajame.


Žalia spalva - gamtos, gyvybės, pavasario spalva. Ją mėgsta žmones, kurie bijo svetimos įtakos, siekia įtvirtinti savo asmenybę, nes tai jiems labai svarbu. Ši spalva nemaloni tiems, kurie bijo problemų, gyvenimo posūkių, sunkumų. Interjere dažnai naudojama ši spalva, arba jos akcentai. Idealiausia - virtuvei, vonios kambariui.


Violetinė spalva rodo didelį emocionalumą, jausmingumą, dvasingumą ir delikatumą. Ji nemaloni pareigingiems, taip pat gyvenantiems dabartimi žmonėms. Tai tipiška harmoningų asmenybių spalva. Anksčiau ši spalva buvo priskiriama netekėjusioms moterims, vadinama "senmergių" spalva. Žinoma, dabar laikai pasikeitė.


Manoma, kad salotinė spalva yra cinikų spalva. Ji patinka tik valdingiems žmonėms, kurie mėgsta primesti savo nuomonę kitiems, bet patys nedrįsta veikti.


Mėlyna - dangaus spalva. Ji paprastai siejama su žmogaus dvasios pakilimu, tyrumu. Ji patinka kukliems ir melancholiškiems žmonėms. Tai kūrybingų žmonių spalva. Žmonės, besirenkantys šią spalvą, turėtų dažniau ilsėtis, nes greitai pavargsta, arba yra pervargę. Tai darboholikų spalva. Dažnai mėlyna spalva laikoma bankininkų spalva, nes asocijuojasi su solidumu, pasitikėjimu. Ši spalva nepatinka žmonėms, mėgstantiems parodyti, kad viską gali, o iš tikrųjų tai yra atviros, tačiau savimi nepasitikinčios asmenybės. Šiai spalvai abejingi lengvabūdžiai. Idealiai ši spalva tinka virtuvėje. Yra net manoma, kad jei valgysite iš mėlynų lėkščių, greičiau numesi svorio.


Žinoma, nepriimkite spalvų apibūdinimų asmeniškai. Tai tik bendros tendencijos. Be to, kiekvienu metų laiku vien dėl praktiškumo galbūt renkatės tam tikrą spalvą: vasarą - dažniau baltą, nes su juoda karšta, žiemą - juodą, nes yra praktiškesnė už kitas spalvas. Rinkitės Jums patinkančias spalvas, ir nuspalvinkite savo gyvenimą!


Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gerda
2010-03-03 15:47:45
prieš komentuojant, patarčiau įsiskaityti į visą tekstą, o ne išplėšinėti iš konteksto žodžių junginius: "tai nepasitikėjimo spalva, rodanti, kad žmogus niūriai žiūri į gyvenimą, yra nelaimingas, linkęs į depresiją. Tačiau vėlgi negalima to vertinti vienareikšmiškai, nes mados pasaulyje tai viena iš populiariausių spalvų, kuri asocijuojasi su elegancija, stiliumi."
L
2010-03-02 21:14:29
oho kaip originalu-megstantis juoda tai jau nelaimingi..linke i depresija....galiu drasiai pasakyti kad TIKRAI -NE
Laima
2010-03-02 15:33:45
Puikus straipsnis! Labai tiksliai apibūdina spalvas. Atradau save. Aciu