• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Renkamės dekoratyvinį triušiuką  4 

Autorius: Mama.lt
2010-09-27 11:16:00

Renkamės dekoratyvinį triušiuką
Jupiterimages nuotr.
Svajojate apie keturkojį augintinį, kuris nekeltų pernelyg daug rūpesčių, bet ir taptų puikiu mažųjų draugu? Būtinai apsvarstykite galimybę įsigyti dekoratyvinį triušį!

5 priežastys įsigyti triušiuką

1. Triušiukai – mielai bendraujantys, žaismingi, draugiški keturkojai. Jie lengvai pripranta prie žmonių ir palyginti nesunkiai pasiduoda dresavimui.

2. Triušiai švarūs – greitai pripranta higienos reikalus atlikinėti tam skirtoje vietoje, nelabai teršia narvelį, mėgsta būti šukuojami.

3. Kitaip nei šuns, triušio nereikia vesti pasivaikščioti po keletą kartų per dieną. Nedidelio pasivaikščiojimo po butą jam per akis. Kita vertus, jei norite, geru oru galite išsinešti ir į lauką, pavedžioti po pievą su specialiu pavadėliu.

4. Galite drąsiai palikti triušį narvelyje įmetę keletą žaisliukų ir išeiti į darbą. Jis ramiai miegos arba žais – be jūsų ypatingai neliūdės.

5. Triušio reikmėms išleisite kur kas mažiau pinigų, nei, pavyzdžiui, laikydami šunį. Tiesa, iš pradžių reiks šiek tiek patuštinti piniginę įsigyjant būtiniausius daiktus, tačiau paskui išlaidų beveik neprireiks.

Idealus meniu triušiui

Mūsų vaizduotėje šie žvėreliai paprastai asocijuojasi su morkomis ir kopūstais. Iš tikrųjų tai – tikrai ne vienintelis maistas triušiams. Taigi kuo jį šerti?

Valgiaraščio pagrindas – šienas ir žolytė. Jos reikia nuolat, dideliais kiekiais. Triušiai ne tik ją mielai kramsnoja, bet ir iškloja ja savo narvelį. Šienas narvelyje keičiamas ne rečiau kaip kas 2 dienas.

Sausas maistas duodamas griežtai vadovaujantis veterinaro rekomendacijomis. Ypač atidžiai matuokite porcijas – nuo tokio maisto jūsų keturkojis gali lengvai nutukti, o tai jam gresia dideliais sveikatos nemalonumais.

Geras maistas – tai vienalytės žalios granulės, pagamintos liucernos pagrindu, be jokių priedų, pvz. riešutų ar džiovintų vaisių. Pastaruosius geriau duoti atskirai, siūlyti ne per dažnai.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
aideavsa
2012-05-24 12:00:24
Sveiki. Ketinu dovanoti triusiukus. Kas nori pasiimti? Busiu dekinga. Mano numeris +37062766727 (tik SMS). Laukiu.

Per musu vestuves gavome dovana (triusiu pora). Jau daznai atsivede triusiukus. Negali sustoti, hm. Uztat ieskau siltu seimininku.. Laukiu ziniu.

Su meile,
Ieva.
Edi
2010-09-27 21:35:54
Labai gražiai čia viskas parašyta, bet teorija nuo praktikos skiriasi. Auginu dekoratyvinį stačiausį, yra toks daikta skaip triušių mylėtojų klubas ir ten augintojai pasidalina savo patirtimi.
hmm
2010-09-27 13:15:33
kad jau ziurke protigesne uz ta triusi. kam reikalingas toks durniukas namuose