• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Maloniausias metų laikas. Koks?  2 

Autorius: Gerda Zemenskaitė
2010-08-27 10:00:00

Ak, tie metų laikai, kaip gerai,
Kad jie mus malonumais gaivina.
Pražysta pavasarį rožių kerai,
O ruduo dovanoja mums vyno.

Vasara – „vandeningiausias“ metų laikas. Vis tik prasideda maudymosi sezonas – paplūdimiuose nerasi nė vienos laisvos vietos. Paplaukioti, pasitaškyti vandeniu ir pasikaitinti saulėje trokšta daugelis, į kurortus atvykstama poromis, šeimomis, kompanijomis. Suprantama, linksmas laisvalaikis, tinklinis, žaidimai bei šašlykai – teikia daug džiugesio akimirkų. Ir visa tai daryti galima tik vasarą.
 

Kiti metų laikai turi taip pat daug privalumų. Ruduo – romantiškas metų laikas, nes juk rodenį būna dažni lietūs, kurie žmonijai teikia romantikos, iškrenta pirmasis sniegas, užklodamas baltu patalu visa, kas yra ant žemės.
 

Žiema mėgiama daugelio. Juk tik žiemą įvyksta ne mažiau įdomių įvykių ir yra ne mažiau pramogų, pradedant pačiūžomis, mėtymusi sniego gniūžtėmis ir baigiant sniego seniais su morka vietos nosytės.
 

Pavasaris. Šiuo metų laiku sugrįžta paukšteliai, tirpsta sniegas, žaliuoja medžiai ir kiti augalai, atnešdami žmonijai deguonį, pavasarė ir daugelis gyvūnų pabunda iš miego.
 
 

Tačiau besibaigianti vasara daugeliui planetos gyventojų yra mėgiamiausias metų laikas. Būtent šiuo metu laiku galite išreikšti savo individualumą, pademonstruoti kūno pasikeitimus, naują tatuiruotę ar bronzinį įdegį.

Natūralu, kad vasara – tai laikas, kai nereikia kailinukų, veltinių, kepurių, tačiau laikas, kai gali demonstruoti kojytes, prabangius batelius arba šortukus, su kuriais tik vasarą atrodote tokia seksuali.

Tik vasarą galite leisti vakarus prie laužo, kepti šašlykus sodyboje. Vasara taip pat ir išleistuvių metas, kuomet paaugliai atsisveikina su vaikyste ir įžengia į suaugusiųjų pasaulį.
 
Tad likus dar keletui dienelių iki vasaros pabaigos, siūlome ja mėgautis ir lai kiekvieną diena būna kupina naujų įspūdžių bei džiugių akimirkų.
Asmeniškai TAU dietologo sudarytas valgiaraštis
​​​
Kuris metų laikas Jums patinka labiausiai?
Pavasaris
29 (25.89 %)
Vasara
54 (48.21 %)
Ruduo
17 (15.18 %)
Žiema
12 (10.71 %)


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
...
2010-08-30 14:28:41
kiekvienas metu menuo turi savo privalumu ir yra grazus, taciau man nepatinka rudens pabaiga, kai nukrenta lapai, tada buna pilka, salta ir tamsu, tada pradedam laukti svenciu - tai nuostabus laikotarpis, jauciu pakilejima ir atrodo kad vyksta stebuklai, visi aplinkui tokie geri pasidaro :) po Kaledu ateina mano nemegstamiausias laikotarpis - sniego daug, labai salta, o ziemos ir tokio oro dar du menesiai...istverus ta laika ateina labai lauktas pavasaris, gamta pradeda gyvenima is naujo - super! :)
U.
2010-08-27 11:58:19
Ruduo niekam nepatinka :)