• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Vestuvės. Kaip susikurti išskirtinę šventę?

Autorius: V. Kokšta, vijolina.lt
2009-12-04 12:22:00

Vestuvės. Kaip susikurti išskirtinę šventę?
vijolina.lt nuotr.
Bet kokiam žmogui yra būdinga siekti individualumo, jam visada knieti išsiskirti ir įrodyti pirmiausia pačiam sau, kad jis gali padaryti kažką išskirtinio ir įdomaus. Jei jūs abejojate savo jėgomis, tai į pagalbą galite pasikviesti profesionalus, išmanančius savo darbą.


Į kokius akcentus prieš vestuves derėtų atkreipti dėmesį?


1. Pirmiausia, visai vestuvinei dienai galite susikurti norimą spalvinę gamą. Favoritėmis yra balta, auksinė, rožinė ir sidabrinė spalvos. Jas galite naudoti gėlių kompozicijose, puošdami stalus bei pobūvio vietą, vestuviniuose kvietimuose ir vestuvinėje aprangoje.


2. Vestuvinio pobūvio vakarinės dalies metu galite uždegti mažas plaukiojančias žvakutes, patalpintas kartu su gėlių kompozicijomis kiekvieno stalo centre. Jei žvakės bus aukštos, jos gali trukdyti bendrauti su  svečiais iš kitos stalo pusės.


3. Pabandykite suteikti kiekvienam stalui ne numerį, kaip įprasta, o kokį nors vardą. Pavyzdžiui gėlių iš Jūsų puokštės ar įsiminusių vietų, kur Jums teko pabuvoti, pavadinimus. Tokie stalų pavadinimai paprastai lengvai įsimenami ir priduos Jūsų iškilmėms neišgalvotos romantikos.


4. Maždaug prieš mėnesį iki vestuvių pasistenkite išsiųsti kvietimus visiems pobūvio svečiams. Juos galima nusipirkti arba užsakyti skirtus specialiai Jums. Žinoma, bus įdomiau, jei pakvietimų dizainą sugalvosite patys. Bet, jei nesijaučiate labai stiprūs dizaineriai, visada galite pasitarti su vestuvių planavimo agentūros specialistais.


5. Atminkite, niekas už jokius pinigus negalės pakeisti nuotraukų Jūsų vestuvių albume. Todėl pakvieskite profesionalų fotografą, kuris specializuojasi būtent vestuvių fotografavime.


6. Taip pat galite parengti dailią knygą, kurioje kiekvienas svečias galėtų palikti Jums savo palinkėjimus ir sveikinimus arba pasidalinti savo įspūdžiais. Alternatyvus variantas galėtų būti Jūsų svečių atsiliepimai, išsakyti priešais video kamerą.


7. Jei vestuvių biudžetas yra pakankamai įtemptas, galima šiek tiek sutaupyti deserto sąskaita. Jį puikiausiai gali atstoti Jūsų vestuvinis tortas. Šiuolaikiniai konditeriai naudoja nesuskaičiuojamą daugybę šokolado, grietinėlės, vaisių ir likerių skonio derinių. Jums tereikia šiuos dalykus detaliai aptarti. Geresnio deserto ir nesugalvosi...


8. Parodykite savo išmonę apiformindami kiekvieną vietą prie stalo. Pažymėkite ją svečio kortele su jo vardu. Kortelė gali būti pritvirtinta netikėčiausiu būdu, kad ir obuolyje, padažytame aukso ar sidabro dažais, ar šokoladinėje širdyje ant lėkštės.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus