• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Saldžiausias medaus mėnuo: kaip suplanuoti povestuvinę kelionę?  2 

Autorius: Eli.lt
2016-06-25 11:00:00

Saldžiausias medaus mėnuo: kaip suplanuoti povestuvinę kelionę?
Vestuves ir povestuvinę kelionę jau išgyvenusios poros neleis sumeluoti: praūžus laimingiausiai jūsų gyvenimo dienai nebenorėsite daugiau nieko, kaip tik pabėgti nuo viso pasaulio ir bent kurį laiką būti vien dviese. Vestuvių planuotojai įsitikinę, jog medaus mėnesio kelionė planavimo ir pasiruošimo reikalauja beveik tiek pat kiek ir pati šventė. Tad ką turėtų žinoti susiruošusieji kopinėti medų tam, kad kelionė nepažertų nemalonių staigmenų?

Povestuvinę kelionę planuokite prieš 6 mėn.

Vestuvių koordinatorė Agata Tomaševskaja būsimiems jaunavedžiams, galvojantiems apie medaus mėnesį svetur, pataria neatidėlioti sprendimų ir jokiu būdu nepalikti visko paskutinei minutei. Pusė metų iki svarbiosios dienos – prieš tiek laiko reikėtų pradėti planuoti medaus mėnesio kelionę. „Kuo ankščiau imsitės organizavimo, tuo mažiau streso patirsite ir galėsite viską surikiuoti pagal savo norus“, – sakė A. Tomaševskaja.

Vestuvės – iš daugybės ingredientų susidedanti šventė, o planuojant kelionę į užsienį būtina tiksliai suderinti vestuvių ceremonijos ir medaus mėnesio pradžios datas. „Kai šio darbo imamasi per vėlai, lieka mažesnis šalių, viešbučių ir datų pasirinkimas, o tai automatiškai reiškia, kad bus gaunama ne tai, ko norisi ir apie ką svajota, ko tikėtasi, o tai, ką tiesiog pavyko rasti“, - sakė vestuvių koordinatorė.

A. Tomaševskaja patarė pirmiausia rezervuoti santuokos ceremonijos datą, o tuomet planuoti visa kita,taigi ir medaus mėnesio kelionę: „Prisirišimas prie konkrečios datos visam planavimo procesui suteikia daugiau aiškumo, stabilumo“.

Liepą-rugpjūtį – didžiausia paklausa

Vasara – ne tik pats vestuvių ir povestuvinių kelionių įkarštis, bet ir atostogų metas apskritai, todėl iš anksto nepasirūpinę medaus mėnesio kelione vėliau susiduria ir su didžiule vasarotojų konkurencija. „Ir tarp jaunavedžių, ir tarp kitų atostogaujančiųjų patys paklausiausi mėnesiai yra liepa ir rugpjūtis“, - sakė Inga Aukštuolytė, tarptautinio kelionių organizatoriaus „Tez Tour“ Lietuvoje Ryšių su visuomene ir rinkodaros skyriaus vadovė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
neJonas
2016-08-11 14:02:11
Spedra gali buti naudojama ir tada, kai pagerinti potencija butina kaskart pries mylintis. Avanafilis- veiklioji medziaga- gerai toleruojama ir tinkama net kasdieniam vartojimui. Isgerus palaiko pajeguma iki 7 valandu. Pripratimo nekelia.
Darius
2016-08-11 14:01:54
Rekomenduoju pasiimti Spedros tiems atvejams, jei nesi tikras del savo itin gero pajegumo :) Kad viskas butu be priekaistu, pats sio vaisto isgeriu po 100mg pries pat mylintis- zymiai stipresne erekcija ir geresnis islaikymas. Ir atsigauni iki kito karto greiciau.