• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Nepriekaištingos vestuvinės nuotraukos – ne tik fotografo nuopelnas!

Autorius: Vytas Kokšta, www.vijolina.lt
2009-06-10 13:05:00

Nepriekaištingos vestuvinės  nuotraukos – ne tik fotografo nuopelnas!
vijolina.lt nuotr.

Iš tiesų, nepriekaištingos vestuvinės  nuotraukos – tai ne tik fotografo, bet ir visažisto nuopelnas. Bet kuris, ne pirmus metus dirbantis fotografas patvirtins, jog kad ir kaip besistengtumei, kad ir ką bedarytumei, bet nuo visažisto darbo didele dalimi priklauso jo darbo kokybė.

Netaupykite savo atminties sąskaita. Savo draugų, artimųjų, savo vaikų ir anūkų atminties sąskaita. Kaip dažnai Jūs būnate nusivylusi puikia fotosesija vien todėl, kad visažistas neteisingai nustatė jūsų spalvos tipą ir nuotraukose Jūs išėjote užverktomis akimis. Arba nelabai ką suprasdamas apie  vestuvinio makiažo techniką, jis paprasčiausiai pasunkino Jūsų veidą kosmetika, taip ir neatlikęs Jūsų išvaizdos korekcijos.

Deja, gana dažnai jaunieji taupo būtent vestuviniams stilistams. Dažna jaunoji galvoja: „Koks jau čia stebuklas pasidažyti? Kas jau čia tokio sudėtingo? Aš tai darau kiekvieną dieną. O stilistas mane tiesiog „nupaišys“ savo kosmetika, gal kiek labiau atsparia, nei mano - štai ir visas skirtumas. Todėl visai nėra reikalo mokėti trigubai brangiau už tai, ką puikiausiai gali padaryti draugė."

Patikėkite – tai didžiulė klaida.

Įsivaizduokite situaciją: Jūs nervinatės, pačiai sau pasidaryti makiažą nesigauna, nes rankos dreba nuo susijaudinimo, laikas spaudžia, o apvedimai aplink akis šokinėja į skirtingas puses...

Dabar įsivaizduokite kitą situaciją: draugė pati sėdi salone, šukuojasi (jai taip pat norisi atrodyti pritrenkiančiai šią dieną), laikas spaudžia, ji vėluoja, rezultate skubiai daromas makiažas, o jaunikis jau beldžiasi į duris... Skaudu, ar ne?

Na, ir trečia situacija: Jūs susitarėte su meistru, jis Jums padarė šukuoseną, makiažą (naudodamas kosmetiką, kuri, Jūsų nustebimui, niekuo nesiskiria nuo esančios Jūsų rankinėje, bet tada tam nesuteikėte ypatingos reikšmės), Jūs patenkinta, sumokėjote simbolinę sumą ir nėrėte į vestuvinį maratoną.
 
Privažiavusi Civilinės metrikacijos biurą (CMB), Jūs staiga pajutote, jog viena sruoga kažkaip netvirtai laikosi, kita grėsmingai pasikabino virš veido... Toliau dar gražiau  -  po jausmingos CMB darbuotojos kalbos susijaudinate, akys sudrėksta ir (o siaube!) Jūs pamatote, jog dalis makiažo pasiliko ant Jūsų nosinės, ant rankų, net ant jaunikio kostiumo – žodžiu, kur tik norite tik ne savo vietoje.

O peržiūrint vestuvines nuotraukas... na, ir taip suprantama, ką Jūs ten pamatysite. Net įsivaizduoti baisu, tiesa?

Taigi lengvabūdiškas požiūris į savo vestuvinį įvaizdį nepateisinamas jokiais argumentais.

Paprastam piliečiui arba mėgėjui, siūlančiam savo vestuvinio stilisto-visažisto paslaugas, gal ir nesuprantama, kad vestuvinis makiažas turi labai daug visokių povandeninių srovių ir akmenų.

Tikrai nepakanka vien tik padaryti jaunąją gražia. Būtina įvertinti, kad ši diena bus ilga ir kupina visokių įvykių (prakaito, saulės, vėjo, nuovargio, bučinių, šokių, ašarų ir t.t.ir pan.), o svarbiausia – ji bus fiksuojama fotografijose ir kino juostoje.

Negalima neįvertinti, jog fotomakiažas yra kur kas sudėtingesnis ir reikalauja daugelio technologijų išmanymo bei atitinkamų ne vienerius metus tobulintų įgūdžių.

Nerizikuokite savo nuotaika. Kreipkitės tik į tuos stilistus-visažistus, už kuriuos kažkas garantuoja ar kuriuos rekomenduoja vestuvių planuotojai. Tik taip išvaduosite save nuo nereikalingų pergyvenimų ir didelės tikimybės gauti nenuspėjamą rezultatą.

 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus