• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

„Mūsų vestuvėse!” – tūkstančiai smalsuolių

Autorius: Mūsų vestuvės
2010-03-29 16:04:00

„Mūsų vestuvėse!” – tūkstančiai smalsuolių
Organizatorių nuotr.
Šeštadienį Vilniuje didžiausios spūstys kilo prie „Reval Hotel Lietuva“ viešbučio – prasidėjo antroji tarptautinė paroda-šventė „Mūsų vestuvės!”. Lankytojai turėjo kur paganyti akis – įvyko tikros, nesuvaidintos vestuvės, fakyrų šou, pristatytos vestuvinių suknelių mados tendencijos. Taip prasidėjo ilgai laukta paroda.

Pirmąją parodos dieną susituokė kauniečių pora – Živilė Narkevičiūtė ir Laimutis Jokubauskas. Santuoką įregistravo Vilniaus civilinės metrikacijos biuro atstovė. „Šiandien jūs tuokiatės ir kuriate šeimą, gerai suprasdami savo pareigą ir atsakomybę vienas kitam“, – tokiais žodžiais buvo pradėta pirmą kartą Lietuvoje, stebint šimtams parodos lankytojų, įvykusi vestuvių ceremonija.

Vienas kitam ištarę „Taip“, jaunieji sumainė aukso žiedus ir savo apsisprendimą patvirtino parašais. Živilė Narkevičiūtė tapo Jokubauskiene. Parodos lankytojų akivaizdoje jaunieji pasižadėjo drauge žengti gyvenimo keliu, vienas kitą mylėti ir būti ištikimi.

„Šiandien retai kas nori pakartoti matytą vestuvių šventę, visi nori išskirtinumo. Todėl organizatoriai turi būti ir vadybininkai, ir menininkai, ir darbininkai. Tokias tendencijas galima matyti ir parodos metu“, – sako parodos „Mūsų vestuvės!” organizatorė ir pagrindinio rėmėjo – vestuvinių žiedų dizaino studijos „Artogeia bryoni“ – direktorė Regina Urbanovič.

Ji pastebi, jog jaunieji vis daugiau dėmesio skiria žiedų rinkimosi procesui: „Vestuviniai žiedai nėra eilinis aukso lydinys, nes jie su žmogumi – kiekvieną dieną, primindami apie svarbiausią įvykį gyvenime“. R. Urbanovič teigimu, dažnai poros renkasi ne vienodo dizaino žiedus, bet skirtingus, pabrėžiančius kiekvieno individualybę, taip įprasmindami mintį, jog vedybos – dviejų skirtingų žmonių sąjunga.

„Žavi akimirka“ vestuvių planuotoja Ilona Gudaitienė, kurios iniciatyva ir įvyko vestuvės parodos metu, teigia, jog jaunavedžiai vis labiau vertina netradicinius sprendimus, todėl žmogus, dirbantis vestuvių versle, turi turėti didelį kūrybinį potencialą, sugebėti pasiūlyti kažką naujo, arba tradiciją įvilkti į modernų rūbą. „Vis dažniau vestuvėms yra pasirenkami netradiciniai akcentai – perkusininkai, muzikos ir ugnies šou atlikėjai, įvairiaspalvės arba gėlėmis puoštos vestuvinės suknelės”, – pasakoja I. Gudaitienė.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus