• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Madingos vestuvės 2009-ųjų stiliumi  2 

Autorius: Laura M., Jupiterimages nuotr.
2009-04-25 00:00:00

Madingos vestuvės 2009-ųjų stiliumi
Ar vestuvės būtinai turi virsti pasaka? O gal triukšmingomis visos giminės išgertuvėmis? Jei kuris nors iš šių variantų tau prie širdies – puiku, susiorganizuok šventę, kokios trokšti. Na, o jei svajoji apie subtilesnę puotą bei dairaisi ko nors stilingo – tau pravers žinoti, kokios tendencijos vyrauja vestuvių mados pasaulyje šiemet.

Kaimo romantika. Nenustebk, vestuvės kaime, erdvioje pokylių salėje ar specialiai senelių sodybos kieme pastatytoje pavėsinėje – išties puiki mintis. Ir tai visai nereiškia, kad turėtum grįžti 15-20 metų atgal ir surengti visai nesubtilų užstalės pokylį gausiam būriui svečių. Naujoji kaimo stilistika – tai žavi gamta, supanti tavo pokylio vietą, pievų gėlių puokštės ant medinių stalų, kitaip tariant – subtili romantika.

Prabangios spalvos. Tradicinė vestuvių spalva – balta. Tai kol kas nesikeičia. Tačiau kad šventės vieta neprimintų sterilios operacinės, greta baltos turėtum įkurdinti ir kitos spalvos detalių. Kokį spalvų duetą ar tercetą pasirinksi? Jei neturi savo favoritės, stilistai šį sezoną rekomenduoja brangakmenių ir brangiųjų metalų spalvas – tamsiai mėlyną, purpurinę, gintaro, rubino, aukso, sidabro. Širdis vis dėlto linksta prie vaiskesnių, pavyzdžiui, citrininės, rausvos ar kreminės? Pamėgink jas įkurdinti pilkos spalvos fone! Pati pilka nėra tradicinė vestuvių spalva, tačiau ji itin efektyviai išryškina kitų ryškesnių spalvų tonus.

Neįmantri maisto puošyba. Gulbės iš porų? Rožės iš pomidorų? Pamiršk! Net ir vestuvių puotoje vaisiai ir daržovės atgauna savo tikrąją išvaizdą. Maža to, minimalizmo tendencijos nusitaikė net į didžiausiąją stalo puošmeną – vestuvinį tortą. Pasak mados ekspertų, šiemet vestuvių tortas neturėtų būti labai ištaigingas, jo puošyba – grakšti ir neperkrauta. Ypač pageidautinos retro stiliaus detalės.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Nebe nuotaka
2009-04-27 15:08:37
O per mano vestuves kaip tik su tom nuotraukom ir buvo absurdas :( Visi toj pačioj vietoj: su tetom, su dėdėm, su viena gimine, su kita, su pulku, su seneliais. Žiūriu paskui nuotraukas ir vos randu 10 skirtumų :(
Ir dar nervino kad fotografai labai mažai tokių nenupozuotų, laisvų nuotraukų padarė. Visi tik sustatyti, surikiuoti, nenatūralūs tokie, jokio judesio :(
zzz
2009-04-27 13:40:09
nu beveik nieko naujo tik kad kad siemet madinga.. o del nuotrauku sudarymo tai cia seniai viskas aisku..... :P