• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip nuslėpti nėštumą per vestuves?  8 

Autorius: Eli.lt
2011-09-20 15:58:00

Kaip nuslėpti nėštumą per vestuves?
Nymag.com nuotr.
Į judviejų pasaulį jau beldžiasi nauja gyvybė. Tačiau per vestuves vis dėlto norėtumėte susikoncentruoti ties savo švente, o ne atsakinėti į įkyrių giminaičių klausimus apie būsimas krikštynas. Jei pilvukas dar ne per didžiausias, mažos moteriškos gudrybės padės išlaikyti savo paslaptį ilgiau.

1.    Burnos skalavimo skystis ir dantų šepetėlis

Pirmaisiais nėštumo mėnesiais pykinimas gali užklupti bet kurią akimirką. Nueiti į tualetą – ne problema. Bet štai iš jo grįžus kalbėtis ir bučiuotis priimant sveikinimus ir dovanas jau gali būti kebloka. Kad netrikdytų nekoks kvapas iš burnos, į rankinę, greta lūpų dažų, įsimesk ir dantų šepetėlį bei mažą buteliuką su burnos skalavimo skysčiu.

2.    Alternatyva šampanui

Niekas taip akivaizdžiai neišduoda būsimos motinystės, kaip nuotaka, kategoriškai atsisakanti net gurkštelėti šampano. Ypač jei anksčiau nebuvai abstinentė. Per savo šventę gali ir kiek pagudrauti: iš vakaro pasirūpink, kad greta tavęs nuolat būtų nealkoholinio šampano ar sidro butelis. Burbuliukai – tie patys, o skonis – maža paslaptis. Jei paprašysi tau talkinti paslaugią svočią ar savo pamergę – gudrybė tikrai liks nepastebėta.

3.    Sumažinti... krūtinę

Dar prieš akivaizdžiai padidėjant pilvukui nėštumą gali išduoti ir pastebimai suapvalėjusios krūtys. Jei manai, kad tavo tetulėms tai gali sukelti įtarimų, rinkis sportinio tipo krūtinę prilaikančią bet jos nedidinančią ir nepakeliančią liemenėlę.

4.    Tinkamas kirpimas

Kokią suknelę pasirinkti didžiajai dienai? Atrodytų, patogiausias variantas – kirpimas po krūtine. Bet neapsigauk! Kartais toks modelis tik dar labiau suintriguoja. Todėl nepraleisk progos pasirinkti iš kelių plonos medžiagos sluoksnių, asimetriško kirpimo suknelę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Gabi
2012-03-23 21:59:24
as tuokiausi jau septinta nestumo menesi, atsventem ziauriai linksmai, suknele rinkausi sau patogia ir grazia, o ne kad pasleptu pilvuka. Na nebent kaip sake, kad norisi demesio tik sau, bet musu trejetas buvo trigubai apsuptas demesiu
...
2011-12-12 18:51:25
KAS CIA DABAR PER NESAMONES???? KOKIAI IDIOTEI REIKIA BUT, KAD SLEPTUM NESTUMA PER VESTUVES?????
inga
2011-11-03 10:06:16
Jei jau panelė tokia drąsi prieš vestuves, tai tegu būna tokia pat drąsi per vestuves parodyti pasauliui, kad laukiasi vaikelio. Vaikelis jokia gėda ir niekaip jo nepaslėpsi, visi pamatys pilvuką ir labai greitai paskaičiuos kada jaunamartė pastojo. Tuomet manau bus dar didesnės kalbos, kad bandė tai nuslėpti. Lietuvoje Gimstamumas katastrofiškai mažėja ir jeigu jau taip atsitiko tai reikia džiaugtis ir laukti naujos gyvybės, tuomet lauks ne tik tėveliai, bet ir visi kurie dalyvavo vestuvėse. Bus dviguba proga švęsti !!!