• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išteki? Atsakyk!

Autorius: Eglė Zubkauskaitė, ieva.lt
2009-08-24 08:00:00

Išteki? Atsakyk!
Jupiterimages nuotr.

Kiekviena būsima nuotaka, prieš įsišventindama į tituluotų ir antspauduotų žmonų klubą, turi atsakyti į keletą klausimų. Sąžiningai atsakyti, o po to sąžiningai įsiklausyti į savo atsakymus. Štai čia ir slypės ATSAKYMAS, kam į tuos klausimus atsakyti reikia.

Kodėl?

Vedybos kartais gali atrodyti geriausias vaistas nuo vienatvės. Deja, neteisingas. Pirmiausia būtų gerai susitvarkyti savo vidinį pasaulį. Antraip ir turėdama vyrą, ir penkis vaikus, gali jaustis dar vienišesnė, nei dabar, kai neturi nieko.

Ar tavo biologinis laikrodis tiksi vis greičiau?

Vienatvės tyloje vis garsiau tiksintis tavo biologinis laikrodis - ne pati geriausia priežastis ištekėti. Jauna  būni  tik kurį laiką, o nebrandi gali likti visą gyvenimą. Net jei jauti, kad baterijos sėda, skuos vedybas velnias nusineš. Juk jei laikrodis sustos ties šešta valanda vakaro, jis sustos ir ištekėjus. Kita vertus, ar tu gali atmesti galimybę, kad neištekėjus, jis sustos ties dvylika ryto?

Geriau bet koks, negu jokio

Jeigu giliai širdyje kirba mintis, kad šis riteris – paskutinis tavo šansas, kurį žūtbūt turi griebti, vyk ją šalin. Manai, kad niekas kitas gyvenime tau nepasipirš? Atgaivink prigesusį pasitikėjimą savimi, tuomet paskutinio šanso mitas išgaruos kaip paskutinis tavo Misterio Paskutiniojo Šanso suvalgytas  mamos kepto obuolių pyrago gabalas.

Ar Jis kada nors gyveno vienas?

Vienas – tai be moters, kuri gamino, valė, ir vaikščiojo paskui jį, rankiodama išstatytas visose pakampėse kojines.

Jeigu atsakymas yra NIEKADA, būk budri, kaip švilpikas, nujausdamas pavojų. Netikėtai gali išryškėti jo ketinimai susirasti moterį, kuri tiesiog taptų jo namų tvarkytoja, valytoja, virėja. Geriausiu atveju – mama, blogiausiu atveju – tarnaite. Be baltos prijuostės. Bet su prie rankų priaugusia indų plovimo kempinaite. Gyvensi taip gerai, kad net bloga darysis...

Ar Jis beprotiškai myli tvarką ir fantastiškai daug laiko skiria savo išvaizdai?

Jeigu atsakymas – ne, būsi amžiams pasmerkta gyventi su nevala, jaukiančiu namus ir besibodinčiu tavo priekaištais, kad visą savo laiką tu turi skirti kopinėjimuisi jo sujauktoje erdvėje. Ko gero, prašydama jo švariai nusiskusti ar laiku apsilankyti pas kirpėją, suerzinsi jį taip, tarsi  pešiotum iš jo nosies šnervių styrančius plaukelius.

Jeigu atsakymas - taip, būsimasis vyras yra super super o lia lia tvarkingas. Toks, kad net blizga. Baisu prisiliesti. Nežinia, ar pakelsi precizišką kabinėjimąsi dėl tvarkos namuose. Viskas, išskyrus dulkę, namuose turės savo vietą: kiekvienas puodas – savo lentyną,  kiekviena kojinių pora  – savo stalčiuką. O tu – kažkur tarp stalčių ir lentynų. Skutinėjanti, šluostinėjanti ir blizginanti.  Ar tikrai sugebėsi gyventi su perfekcionistu?

Ar įsiklausei į savo atsakymus?

Įsiklausei? O dabar atsakyk, ar tu jį myli?

Jeigu taip - pamiršk ką perskaitei. Nebent skaitei knygą "Meilė trunka trejus metus".

Jeigu nors akimirką sudvejojai, atmink - atšaukti vestuves niekada nevėlu. Nemalonu, tačiau tvarkyti skyrybų reikalus dar nemaloniau. Net jeigu prieš akis, kaip svaigi svajonių laivo burė boluoja nupirkta prabangioji  Statkevičiaus vestuvinė suknelė, šį kartą tai  gali būti tikrasis tavo paskutinis šansas nesuklysti...

Jeigu visi klausimai pasirodė net neverti tavo dėmesio – nei aktualūs, nei intelektualūs, o į vestuvies sukviesti svečiai jau stumdosi prie durų, skubėk pas savo išrinktąjį, priblošk jį savo grožiu ir laime spindinčiomis akimis. O po oficialiosios ceremonijos dalies nepamiršk švystelėti savo gėlių puokštės belaukiančioms savo eilės ištekėti. Kuri pagaus, tai ir pasipirš pirmiausia.  Ir ji dar turės laiko atsakyti į visus klausimus, kuriuos privalo atsakyti prieš ištekėdama.

P.S. Bet kokiu atveju linkime būti laimės kūdikiu. Tai yra kur kas geriau, nei būti išminčiumi.
 

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus