• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Didžiąją vestuvių dieną būkime princesėmis!

Autorius: netradicinesvestuves.eu
2010-05-08 10:00:00

Didžiąją vestuvių dieną būkime princesėmis!
jupiterimages.com nuotr.
Svajojate tapti nuotaka ir pasipuošti balta suknele? Norite, kad Jūsų šventėje dalyvautų visi artimieji bei giminės? O gal norite žavios, romantiškos, kupinos meilės bei gražių emocijų šventės? Ar ne tokia turėtų būti kiekvienos laimingos poros vestuvių diena? Juk kiekviena būsimoji nuotaka, galvodama apie savo jungtuvių dieną, bent trumpam leidžia sau pasvajoti apie ypatingą vietą, nepaprastai gražią suknelę, įdomias detales bei ypač jaukią atmosferą, o galbūt net ir dar originalesnes, jaunosios ir jos išrinktojo individualybę atspindinčias idėjas.
 
Tad kodėl Jūsų svajonių neįgyvendinus? Kodėl nesurengus netradicinių, būtent Jūsų svajonių vestuvių? Įsivaizduokite: didelis laukas, kupinas laukinių, romantika kvepiančių gėlių bei lengvas vėjelis, nunešantis į pasaulį Jūsų išsakytų įžadų aidą, praeities žavesiu alsuojantis senas dvaras, o, galbūt, raminančiai ošianti jūra... Ypatinga vieta, laikas, atmosfera Jūsų didžiąją dieną. Juk tai Jūsų šventė, kurią norėtumėte atsiminti visą gyvenimą su pačiomis gražiausiomis emocijomis, todėl ji turi būti tokia, apie kokią svajojate.

Visa tai skamba pasakiškai, tačiau ramybės vis tiek neduoda mintys apie tokios dienos organizavimą, rūpesčius, išlaidas ir kitus galvos skausmą keliančius dalykus? Dėl to Jums tikrai nereikės atsisakyti savo svajonių, nes į pagalbą Jums skuba 2M studio netradicinių vestuvių planuotojos. 2M studio – tai dvi jaunos, kūrybingos ir novatoriškos vestuvių organizatorės, kurių pagrindinis siekis paversti Jūsų šventę nuostabiausia, labiausiai įsimintina ir maloniausia jaunųjų gyvenime.

Kodėl poros renkasi 2M studio?

Todėl, kad šios planuotojos jauniesiems sukuria šventišką laukimo atmosferą, įgyvendina net labiausiai neįtikėtinas būsimųjų sutuoktinių idėjas ir visus planavimo rūpesčius paverčia malonumu. Planuotojų patirtis leis Jums būti Jūsų šventės princu ir princese. Ne gana to, 2M studio užtikrina Jums kokybiškas ir profesionalias paslaugas už Jums prieinamą bei tinkamą kainą, taip pat, dirbdamos ir bendradarbiaudamos su įvairiais fotografais, kulinarais, viešbučių atstovais, floristais bei kitais vestuvių specialistais, 2M studio gali Jums pasiūlyti įvairias nuolaidas ir specialius pasiūlymus. Jokio galvos skausmo, jokių gąsdinančių išlaidų, jokių neįgyvendintų svajonių!

Tad jei Jūsų didžioji vestuvių diena jau artėja, išdrįskite būti originaliais ir netradiciškais.
 
 
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus