• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų  10 

Autorius: balsas.lt
2014-08-15 05:03:00

Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų
jupiterimages.com nuotr.

Kaip pamiršti vaikiną per 20 dienų - laiko išbandyti ir net ištirti patarimai. Kritikos nepriimu.

1 diena

Išmeskite viską, kas susiję su juo: nuotraukas, dovanotus daiktus (nebent jie vertingi arba jums praverčia), gėles (tas, kurias išdžiovinote atsiminimui irgi), dienoraščius apie jį (nebent žinote, kad jie gali praversti išleidžiant knygą), jo visus daiktus taip pat išmeskite. Jokiu būdu negrąžinkite jam – kuo vertingesni ir jam brangesni, tuo geriau. Tai pat, jei netyčia turite jo pinigų, išleiskite visus iki paskutinio cento. Tada būtinai ištrinkite visus jo kontaktus: kompiuteryje, telefone ir kur tik įmanoma.

Pastaba: Viską sudėkite į šiukšlių maišą (juk jis šiukšlė) ir išmeskite. Jokiu būdu nedeginkite jų. Jis nevertas nei jūsų laiko, nei dujų.

2 diena

Nusipirkite šampano butelį. Galite nusipirkti du. Arba tris. Daug cigarečių ir nosinių. Tada bėkite pas geriausią draugę. Išgerkite, švęskite už naują pradžią ir laisvę. Nusigerkite. Išsiverkite, išliekite savo draugei širdį. Ji, aišku, pritars bet kuriam jūsų blogam žodžiui apie kaltininką.

Kai išgersite šampaną ir ant stalo jau stovės draugės butelis brendžio iš baro, nebebus taip liūdna, vis labiau juoksitės ir prisiminsite savo kvailiausius nuotykius. Kvailiai tie, kurie sako, jog liūdesio nenuskandinsi alkoholyje. Garantuoju, šiam vakarui nuskandinsite.

Atėjus laikui, išsikvieskite taksi ir važiuokite namo. Būtinai paflirtuokite su taksistu.

3 diena

Aišku, atsikelsite geriausiu atveju apie pietus su skaudančia galva ir išgersite aspirino. Skaudant galvai mažiau galvosite apie tokius niekniekius kaip jūsų buvęs.

Nueikite į toliausiai esančią parduotuvę. Tiksliau neikite, o bėkite. Pasportuokite, nes parduotuvėje nusipirksite daug skanėstų. Pirkite viską, kas skanu, kaloringa ir ko dažnai sau neleidžiate. Išsinuomokite filmą. Galite nuomotis visus, išskyrus romantinius ir erotinius. Geriausiai tinka siaubo filmai. Pažiūrėkite filmą ir pavargusi eikite miegoti. Jūs turite būti pavargusi.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Issiskyrus
2016-10-28 14:44:30
Sitas straipsnis nuostabus! Kam apsikrauti? Nereikia per saug visko imti i sirdi, atsipalaiduojam:D
Juk
2014-09-01 15:23:41
su jumoru parasytas straipsnis, kokia cia dabar tragedija? O jei viena kita patarima ivykdyti, dar ir kokia nauda paciai duotu.
Straipsnis tai nekazka
2014-07-30 15:02:00
ka galiu pasakyt,cia tikras laisvabudes gyvenimas.Pati pries 2 savaites esu isiskyrusi su vaikinu,kuris aisku nepaaiskines eme ir mane paliko.Po 3-4 dienu pamaciau ji su kita.Viskas buvo taip aisku ir paprasta,kad aiskiau but negali.Visa tai isgyvenu be alkoholio,nes jis tikrai neispres nei vienos mano bedos,kai paliko jis mane verkiau tik viena karta.Aisku dabar sunku,bet zinau,kad bus geriau visiems.Pagalvojau,kad neverta man verkt del tokio zmogaus,kuris jauciasi laimingas kitos glebyje ir as jam buvau tik vaiku zaidimas.As manau kad jei remsities sito straipsnio ismintimi,tai greit prarasit visas gyvenimo vertybes