• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilės gėrimai, ritualai ir elementai (II dalis)  2 

Autorius: Jurgita Skaisgirytė
2010-09-22 10:00:00

Meilės gėrimai, ritualai ir elementai (II dalis)
Jupiterimages.com

Praeitoje straipsnių ciklo dalyje apžvelgėme pajėgumo bei vyriškumo temas, supratome senovinių bei šiuolaikinių afrodiziakų galią ir trumpai aptarėme dirbtines varpas bei ilgiklius. Šioje dalyje aptarsime kaip subrandinti meilės pojūčius. Nieko nelaukus, pradėkime!

Ar žinote, kaip kvepia jūsų mylimasis? Ar kada sąmoningai uostėte jį ar ją? Ar jausmingai braukėte nosimi per mylimosios ranką ir net per pažastį ir ar braukdami uostinėjote? Ar lyžtelėjote saulės bučuiuotą mylimojo odą po rytinio pasiplaukiojimo vandenyne? Jei ne, tai praradote ištisą pojūčių, emocijų ir jausmų lobyną!

"Stabtelėkite pauostyti rožių!" - iš tiesų senas posakis, bet tokioje sparčiai kintančioje šiuolaikinėje mūsų būtyje vienintelis būdas priversti laiką stabtelėti ar bent jau slinkti gerokai lėčiau - tai sąmoningai įimti į save aplinkinį pasaulį. Jei imate mylėtis lėčiau, atsiveria nauji pasauliai. Jūsų pojūčiai atgyja, ir atsiskleidžia laisvė žaisti.

Paprastai kiekvieną suvokimo akimirką jūs neatsižvelgiate į savo pojūčius. Jei jausmingai leisdami laiką kartu ar besimylėdami teikiate savo pojūčiams deramą reikšmę, įprastinė jūsų veikla gali netikėtai sukelti naujų malonumų. Jei vyras atidžiau žvelgia į savo mylimąją, o moteris uodžia jo subtilų kūno aromatą, abu iš tiesų gyvena savo pasaulyje.

Lytėjimas ir erogeninės zonos

Sąmoningai liesti ką nors ir būti sąmoningai liečiamam išmokstama. Mes nepratę būti lepinami dosniais prisilietimais. Ar galite įsivaizduoti dešimtį rankų, atliekančių jums erotinį masažą? Tikriausiai imsite prieštarauti, nes nepajėgsite priimti tiek dėmesio ar jaudrinimo. Vis dėlto jūs pajėgūs priimti sąmonę sukrečiantį prisilietimą, bet tam reikia praktikos.

Oda yra ne tik didžiausias mūsų kūno organas, bet ir didžiausia erogeninė zona. Ši dalijama į tris skirtingas sritis: pirminę, antrinę ir tretinę zonas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Powilas
2015-02-22 22:05:08
man ją rekomendavo mano gydytojas. Įsigyti galima bet kurioje vaistinėje, net ir be recepto (jis nebūtinas, nors vaistas ir receptinis - tiesiog recepto niekas nepasilieka). Suveikia greitai (per 15-30 minučių), veikia pakankamai ilgai (6 valandas ir daugiau). Galima vartoti su maistu ar be jo - nesvarbu. Poveikiui tai reikšmės neturi.
Powilas
2015-02-22 22:01:31
iš visų "meilės gėrimų" (o tiksliau - vaistų) man labiausiai tiko Spedra. Iš esmės tai - naujos kartos viagra, tik daug saugesnė, geriau toleruojama ir turinti daugiau privalumų.