• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip padaryti savo vyriškį seksualiai laimingu?  14 

Autorius: Vytas Kokšta, vijolina.lt
2010-02-11 08:00:00

Kaip padaryti savo vyriškį seksualiai laimingu?
flickr.com nuotr.
Kartą teko nugirsti tokią frazę:

- Mes su juo 25 metus pragyvenome kaip balandėliai…
- O reikėjo, kaip triušiams…

Jei Jūs iš tiesų norite ko nors gyvenime pasiekti, protingiausia, ką galite padaryti, - tai kreiptis į atitinkamus profesionalus.

Jie duos Jums vertingą patarimą, pasidalins meistriškumo paslaptimis, papasakos apie iš pirmo žvilgsnio nepastebimus, bet labai svarbius niuansus... Tai Jums tikrai padės, jei Jūs inžinierius, tekintojas, virėjas, žurnalistas, tapytojas, šaltkalvis, siuvėja...

O ką daryti, jei Jūs tiesiog žmona? Žmona, kuri norėtų būti savo vyrui nepralenkiama meiluže?

Juk seksas – tai toks pat „darbas“, kaip ir bet koks kitas. Keblumas tik tame, jog siuvimo, kulinarijos kursai  ar meno mokyklos įsikūrusios vos ne ant kiekvieno kampo, o štai mylėtis „profesionaliai“  - niekur kaip ir nemokina...

Galima, žinoma, pasikalbėti su išmintingosiomis draugėmis, pasižiūrėti reikiamą filmą, kur viskas suprantama, prieinama ir stambiu planu, pasiskaitinėti laikraščius, žurnalus, pavartyti knygas, kuriose apie lytinių organų eksploataciją rašo tie patys žmonės, kurie kuria ir naudojimosi butine technika instrukcijas...

Bet, ... „Jei Jūs iš tiesų norite ko nors gyvenime pasiekti, protingiausia, ką galite padaryti, - tai kreiptis į atitinkamus profesionalus“.  Būtent tokiais žodžiais prasideda amerikiečių rašytojo Angelo Smito knyga  „Kaip padaryti Jūsų vyriškį seksualiai laimingu“.

„Kaip man atėjo į galvą idėja parašyti tokią knygą? Aš tiesiog supratau, jog vargu ar atsirastų nors viena, netgi labai savo vyrą mylinti moteris, kuri ryžtųsi nueiti pas prostitutę ir paprašyti jos pamokyti teisingo elgesio lovoje. Kaip tik dėl šios priežasties pas prostitutes nuėjau aš... Aš apklausiau ne vieną šimtą „lengvo elgesio“ moterų ir galiu Jus užtikrinti: jos kalba tokius dalykus, kurie tikrai praverstų bet kokiai moteriai – nesvarbu, ar ji būtų namų šeimininkė, ar emancipuota biurų liūtė. Prostitučių patarimais galima pasitikėti dar ir todėl, kad jos blaiviai žiūri tiek į vyrus, tiek į seksą apskritai. Prostitutės santykiuose su klientu nėra romantinės aureolės ar infantilių paklydimų. Egzistuoja tiesiog seksas. Seksas – kaip darbas“.

Pabandykite įsivaizduoti seksualiai laisvą šiuolaikinį pasaulį kaip monetą. Apverskite ją, ir Jūs pamatysite kitą pusę, - sako Angelas Smitas ir jo pašnekovės. – Visi žmonės užsiima seksu, bet tik 10 procentų iš jų žino, kas tai yra seksualinis raštingumas. O, juk šeimyninė harmonija turi prasidėti kaip tik nuo lovos.

Moteris renkasi gražius rūbus, perka žvakes, ruošia nuostabias vakarienes ir... užmiršta apie svarbiausią. „Kiekvienas žmogus turi seksualinių fantazijų. Jos gali būti švelnios arba laukinės. Bet jos yra“.

Ilgai laikyti jas uždarytas žmogus negali. Kaip tik todėl moteris turėtų dažniau kalbėtis su savo vyriškiu ir išprovokuoti jį atviriems pokalbiams. Žmona viską turėtų padaryti taip, kad vyras pajustų jai visišką pasitikėjimą ir nesivaržytų jai „atsiverti“, suprantate? Ne veltui prostitutės dažniausiai būna visai neprastos psichologės. Su jomis malonu ir lengva bendrauti, jos dažnai yra pakankamai išsilavinusios.

Moteris turi suprasti, jog „vyrui nereikės nukrypti į kairę, jei jo moteris sugebės vienu metu būti ir „gera“, ir „bloga“. Padarykite tai, ko nori vyras (jei Jūs mylite partnerį, tai jūs pasistengsite), ir, jis, savo ruoštu, pildys visas Jūsų užgaidas“.

„Į seksą žiūrėkite, kaip į žaidimą, kaip  į malonią provokaciją. Atminkite, jog Jūs galite valdyti šį žaidimą, bet tik tuo atveju, jei Jūs gerai žinote jo paslaptis, jei Jūs esate įvaldžiusi atitinkamą techniką ir turite savo taktiką“.

Jei tikėti Smito pašnekovėmis, nežiūrint į tokį šiuolaikinio pasaulio reiškinį, kaip feminizmas, gausybę erotinės ir pornografinės produkcijos, specialiosios literatūros, -  daugelis moterų  seksą priima kaip vienpusį eismą.

„Visi vyrai vienodi. Jie ateina pas prostitutes todėl, kad žmonos nesuteikia jiems glamonių arba nenori daryti lovoje to, ko partneris iš jų tikisi“.

„Jeigu moterys būtų kiek atidesnės savo vyrams, mylėtų juos taip pat stipriai, kaip save, tai 70 proc. mūsų klientų leistų vakarus ne su prostitutėmis, o namuose, su savo teisėtomis žmonomis. Aš nekalbu apie iškrypimus. Aš kalbu apie tradicinį seksą tarp sutuoktinių. Juk žmonos dažnai nesuteikia vyrams net šito. Kaip tik todėl jie ateina pas mus“.

O ką daryti, jei reikalas prieina iki iškrypimų? Kaip elgtis tokioje situacijoje?

Iškrypimai taip pat būna įvairūs. Todėl, netgi suprantanti ir karštai saviškį mylinti moteris vargu ar gali „perlipti“ per save ir nugalėti jai pasibjaurėjimą keliančius dalykus.

Kiekvienu konkrečiu atveju viskas labai individualu.
Viskas priklauso nuo moters pasibjaurėjimo slenksčio aukščio ir nuo to, kiek ji yra gudri ir išmintinga.

Tai vis dėlto, kaip padaryti savo vyrą seksualiai laimingu, nepralaimint pačiai, ir išsaugoti šeimą?

Į šį ir kitus klausimus, jei jie aktualūs,  atsakymų galima paieškoti minėtoje Angelo Smito knygoje.

„Vyrams sekse reikalinga pagalba. Ir geriausia pagalbininke tame gali tapti būtent moteris“ – įsitikinęs Angelas Smitas.

 – „Jūs nežinote nuo ko pradėti? Pasiklausykite mano pašnekovių. Juk protingiausia, ką gali padaryti žmogus, norintis ko nors gyvenime pasiekti, - tai kreiptis į profesionalus“.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
:)
2010-05-12 22:24:31
jokiu knygu cia nereikia,del to ju ir ner :) jai kitose sferose ner normaliu santykiu ir lovoj nebus,nei vyras,nei moteris nebegtu ieskot kazkur kitur jai viskas butu liuks. Dabar daug kas vedasi is aistros,o meile ir supratimas kazkur dingsta,kai atsala aistra daugiau nieko ir nelieka
Tina
2010-03-29 18:26:16
Pritariu Paulinai
paulina
2010-03-07 12:54:04
Moterys, skaitau ir netikiu, kokios jus savanaudes, "kodel vyrai negalvoja apie mus, kodel mes turim daryt viska del ju"- juk straipsnis tai jums, jei butu vyrams, rasytu kaip jiems mus patenkinti, kaip elgtis... Juk praejo tie laikai, kai tuokdavosi zmones be meiles, taip, tada buvo moterims vergyste lovoj, bet dabar juk kiekviena susituokusi mylit savo vyrus, nejau jums nesvarbu, kad ir jis butu patenkintas? Seksas- pasak mano vyro, yra tikrai svarbus santuokiniame gyvenime, jeigu kazkas neatitinka, vienas is dvieju eina pas kitus, nekalbu vien apie vyrus, pasitenkine kitur, grizta irantrai pusei neberodo demesio... prasideda pykciai, pavydas, mastymas.. visa tai veda prie blogo... turi buti aistra tarp zmoniu, pasitikejimas, supratimas, o tada ir santykiai lovoje bus geresni... o be to, juk yra senas posakis, moterys... "virtuveje geriausia seimininke, vaikams geriausia mama, o lovoje- prostitute....