• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 pikantiškų faktų apie tašką G  2 

Autorius: eli.lt
2013-02-26 22:03:00

10 pikantiškų faktų apie tašką G
Parengta pagal thesun.co.uk, "Gamma" nuotr.

Ar mitais apipintasis paslaptingas moterų malonumo taškas G iš tikrųjų egzistuoja? Ekspertai sako: taip, jis tikrai yra, nors ir ne visos moterys jį turi.

Vieno Italijos universiteto mokslininkai įrodė, kad toks taškas išties egzistuoja ir netgi galima pasakyti, kurios būtent moterys jį turi.

Testai parodė, kad moterų, kurios tikėjo, kad turi tašką G, makšties sienelių audinys buvo storesnis nei dailiosios lyties atstovių, manančių kitaip. Pirmoji moterų grupė sekso metu, partneriui įsiskverbus, kulminaciją pasiekdavo dažniau nei tos, kurios teigė neturinčios taško G.

Na, bet iš esmės nėra taip svarbu, ar aistros apogėjų pasiekti padeda būtent taškas G, ar ne G – svarbiausia, kad tam tikrą slaptą zoną, kurią stimuliuojant patiriamas ypatingas malonumas, turi visos moterys. Taigi kodėl gi jos nepavadinus tašku G? O štai ir 10 pikantiškų faktų apie šį intymų taškelį!

1. G taškas savo pavadinimą gavo Vokietijos ginekologo Ernsto Grafenbergo garbei – šis vyras buvo pirmasis asmuo, apibūdinęs ypatingą malonumą suteikiančią moters lytinių organų sritų 1944-aisiais.

2. Tantriniame sekse G taškas vadinamas "šventuoju tašku" ir, kaip manoma, yra moters seksualinių emocijų centras.

3. G taškas iš tikrųjų nėra tik taškas. Tai yra sritis priekinėje vaginos sienelėje, apytiksliai 3-4 cm. gylyje. Stimuliuojant lytinius organus ši sritis padidėja, taigi malonumas tampa lengviau pasiekiamas.

4. Kai moteris nėra lytiškai susijaudinusi, jos G taškas yra maždaug žirnio didumo.

5. Manoma, kad taškas G yra panašus į vyrišką prostatą, kuri moteriškos lyties vaisiuje neišsivysto trūkstant Y chromosomos.

6. Kai kurie seksologai mano, kad stimuliuojant G tašką įvyksta moterų ejakuliacija.

7. Manantieji, kad G tašką galima apčiuopti, sako jį esant panašų į graikinį riešutą.

8. Pasak vienos mokslinės studijos, 84 procentai moterų yra įsitikinę, jog jų makštyje išties yra tam tikra ypatingai jautri zona, suteikianti kitokį orgazmą, nei stimuliuojant klitorį.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
neringa
2013-08-05 12:51:05
toki straipsni reikia rasyti turintiems patirtiems, o ne visciukams. taip, g taska stimuliuojant norisi slapintis, po kurio laiko gaunasi skvirtas. po tokiu orgazmu jokie klitoriai nebeidomus. nejaugi tai nera daugumos patirtis?
saras
2013-02-27 21:36:30
opappa