• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip paveikti šykštuolį vyrą  1 

Autorius: Super-lady.ru, Gerda Z.
2010-07-31 08:00:00

Kaip paveikti šykštuolį vyrą
Jupiterimages.com nuotr.

„Brangusis, padovanok man ką nors tokio: BMW, LEXUS." Daugeliui moterų tai sukelia tik šypseną. Apie tai, kaip pasiekti, kad vyras žiūrėtų į mūsų laimingas akis,o ne į kainoraštį, teiraujamės ekspertų.

 

Apie dailininką, kuris mirė iš bado dėl milijono rožių


Mes kalbame apie meilę, todėl formuluokime klausimą kitaip: „Kaip padaryti, kad vyras norėtų daryti malonius siurprizus moterims?“ Pagrindinė moters užduotis – nebandyti paveikti vyrą, o didinti jo norą būti atidžiu ir ruūpestingu. Mes juk žinome, jog buvo dailininkas, miręs iš bado, visus pinigus išleidęs milijonui raudonų rožių. Apie jį buvo sukurta daina, tačiau kas iš to? Kas šioje situacijoje tapo laimingu? Gal tai kompozitorius, gavęs honorarą? Daina atsirado, bet gyvenimas nutrūko. Vargu, ar Jūsų išrinktasis norės pakartoti šį žygdarbį. Negąsdinkite vyro globaliais pirkiniais apsipirkinėjimo žygių pradžioje.

 

Visi vyrai šykštūs?


Aišku, kuo labiau vyras myli, tuo daugiau atskleidžia savo savybę, vadinamą dosnumu. Būtent dėl to, daugelis susižavėjusių vyrų romano pradžioje apdovanoja išrinktąją papuošalais ir brangių restoranų lankymais, kad tik neišgirstų „ne“. Gimsta keista nuostata: šykštuoliai patys sau užsiaugina išnaudotojas. Po kurio laiko, moteris su tokiu vyru bendrauja kaprizų ir ultimatumų fone. „Jei nenupirksi, aš išeisiu.“ Taip meilė pakeičiama šantažu. Vienas – neišlaidauja dėl savų priežasčių, kita – dėmesio reikalauja ne žodžiais, o darbais.
Uždaras ratas. Ką daryti?


Vietoj žodžio reikia, vartokite žodį noriu. Vyrui būtinai reikia tiksliai argumentuoti, savo norus, taip pat vyrui reikalingas konkretus prašymas.

1. Auklėkite savo pavyzdžiu. Ženkite žingsnį pirma: padovanokite savo vyrui ką nors malonaus (sūrį, ledus) arba nupirkite produktų jo mėgiamam patiekalui. Ruošdama jį, pasakykite: „Matai, kaip aš rūpinuosi tavimi, noriu tau suteikti malonumą, paruošiu tai, ką mėgsti.“ Tai reikia sakyti garsiai, nes po kurio laiko vyrui suveiks refleksas ir jis panorės kuo nors atsilyginti. Domėkitės jo pomėgiais ir maksimaliai „pajunkite“ prie savų. Gali būti, jog jis šykštus ir emocijoms. Nuo jų galima ir pradėti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Jekaterina
2010-08-02 15:49:10
nu nzn nelabai tikiu