• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kai santykiai slegia  7 

Autorius: Darnipora.lt
2011-09-26 14:30:00

Kai santykiai slegia
freedigitalphotos.com

Jis mieliau žaidžia kompiuterinius žaidimus nei leidžia laiką su gyvenimo drauge. Ji nebetrykšta gyvybingumu kaip pažinties dieną. Jis nenori padėti tvarkytis namuose. Ar jums kartais neatrodo, kad santykiai reikalauja per daug pastangų?

 Kaip dažnai pagalvojate, kad „jeigu jis mane mylėtų, norėtų važiuoti į mano mamos gimtadienį“ arba „jeigu ji mane mylėtų, leistų man pailsėti, o pati sutvarkytų namus“. Žinoma, jūsų partneris galvoja priešingai: „jeigu ji mane mylėtų, neverstų eiti į jos mamos gimtadienį“, bet kartais iš gyvenimo draugo taip norisi sulaukti elementarios pagalbos ir palaikymo. Taigi kaip paskatinti mylimąjį skirti daugiau dėmesio santuokai.

 Norėdami, kad partneris elgtųsi taip, kaip jums atrodo geriau (Mes juk visada žinome, kas geriausia mūsų mylimajam!), skubame jį kaltinti. Pavyzdžiui, „ar nemanai, kad tu per daug sėdi prie kompiuterio“? Geriau to nedaryti. Stenkitės, kad jūsų klausimai neskambėtų kaip kaltinimas. Pavyzdžiui, „jei mes abu to norime, ką galėtume padaryti, kad daugiau laiko praleistume kartu?“ Pabandykite suprasti, kodėl jūsų sutuoktinis elgiasi vienaip ar kitaip, ir neskubėkite teisti. O kai išklausysite jo (jos) motyvus, galėsite priimti sprendimą, kaip elgtis.

 Sąžiningai atsakykite į klausimą, ar jūs viską iš tiesų darote dėl sutuoktinio gerovės, ar tik dėl to, kad jums patinka vadovauti. Deja, jūs negalite visiškai pakeisti kito žmogaus, ypač jei jis pats to nenori. Juk įsimylėjote jį tokį, koks yra, tai kodėl dabar norite kitokio žmogaus?

 Jis nenori padėti jums namuose? Galbūt nori prie bendrų namų kūrimo ir gražinimo prisidėti kitais būdais, o ne buities darbais. Pavyzdžiui, sugalvodamas, kaip padaryti papildomų lentynų, kad turėtumėte daugiau vietos susidėti savo mėgstamiems žurnalams. Supraskite, kad jūs ir jūsų partneris greičiausiai problemą suprantate kitaip. Pagalvokite, kas galėtų paskatinti jūsų gyvenimo draugą jums daugiau padėti. Skatinkite jį tai daryti, o ne nuolat priminkite, koks jis netikęs.
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
lina
2012-03-20 09:34:56
pas mane tapati beda kad vaikinas nuolat laisva laika leidzia prie kompiuterio,seniau sukdavausi kaip lapute aplink kad jis tik nuo o atsitrauktu,bet laikui begant pabodo vienai rodyti demesy ir iniciatyva del bendros veiklos,nustojau prasiusi demesio,nustojau lindusi i akis...ir gavosi taip kad kiekvienas savais darbais uzsiemam ir manau nei jis nei as nesam laimingi,tiesiog gyvename kad gyvent,kad taip patogu.klausimas kuriam pirmiau atsibos....tiesiog manau kad netik moteris turi stengtis islaikyti siltus santykius,bet taippat ir vaikinas turi pamastyti kad laikas leidziamas prie kompiuterio nera geriausias variantas gyvent ilgai ir laimingai,o straipsnyje matau tik tai kad moteris nmoteris ir dar karta moteris turi viska tvarkyt,taip negarbinga.
Vasara
2012-03-20 00:59:09
Na mano vyras pastoviai laika praleidzia prie kompiuterio...po darbo tik kopiuteris iki vidurnakcio,kai turi laisvadieni vel sedi iki pietu ...iseinam i miesta.. gryztam ir vel kompiuteris (skaito laikrascius ).. kalbejau su juo visaip...del namu ruosos nezyziu,nes turiu laiko pati susitvarkyti.. bet prasau nors siek tiek laiko praleisti su manimi ir ,kad daugiau bendrautu su manimi. Tai ka daryti? Nes tikrai nebezinau..
Marius
2012-02-16 20:07:04
Problema tada kai vienas kito nebegirdi ir nededa pastangu.