• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Sekso "tik tak"  6 

2008-07-23 00:00:00

Sekso
"Gamma" nuotr.

Rytas, žadintuvas, kava... O gal rytas, žadintuvas, seksas ir tik paskui kava? Kaip Jam ir Jai patogiau... Tiesa, Jam ir Jai patogiau šiek tiek skirtingai, kadangi vyrų ir moterų biologinis paros ritmas šiek tiek skiriasi. Sekso klausimu – taip pat.

Jos laikrodukas:

Rytas: iki 8 val. moterys paprastai tenori vieno: dar pamiegoti. Jų aistra nubus tik šiek tiek vėliau... arba kažkam reikės labai labai pasistengti, kad nubudimas įvyktų anksčiau.

Priešpiečiai: 11 val. Karjera ar Kamasutra? Smegenys šiuo metu dirba maksimaliais tempais, taigi hormonai ir aistra paprastai prityla.

Popietė: iki 15 val. kūnas, protas ir libido prašyte prašosi siestos pogulio, taigi didelių aistrų uraganų verčiau nesitikėti.

Vakaras: tarp 17 ir 20 val. aistros pasiekia savo dienos piką. Tai – geriausias metas laukiniam, nevaržomam seksui!

Naktis: iki 22 val. netramdomos aistros proveržius keičia rafinuotų, subtilių ir ilgų meilės žaidimų troškulys.

Jo laikrodis:

Rytas: jau nuo 6 val. ryto jo testosterono lygis organizme veržiasi link padebesių, jis ir jo draugužis meilės žaidimams pasirengę.

Priešpiečiai: jo kūnas ir protas šiuo metu užimti kitais darbais, taigi libido pasitraukia į antrą planą.

Popietė: nors norai ir galimybės nebe tokie stiprūs, kaip buvo ryte, o galva užimta kitais reikalais, bent jau greituko jis tikrai neatsisakytų.

Vakaras: jis tikrai neatsisakytų erotinių žaidimų, yra nusiteikęs meilei, aistrai ir glamonėms... ilgoms... trunkančioms iki pat krepšinio rungtynių transliacijos.

Naktis: nuo 22 val. jis mylėtis dar gali, bet... jei tik nesigėdytų – tikrai prisipažintų, kad kur kas labiau nori ne su tavimi permiegoti, o tiesiog miegoti...Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
mmm
2015-02-12 13:02:53
Spedrą galima vartoti su maistu ar be jo - poveikiui tai reikšmės neturi. Tikrai padeda. Yra visose vaistinėse, ir net receptas nėra labai būtinas (niekas jo nepasilieka) - duoda ir taip. Tikrai rekomenduoju. Tačiau stimuliacija vis tiek bus būtina - kaip ir nevartojant vaisto, tad parengiamieji darbai vis tiek reikalingi.
Gučiui
2015-02-12 13:00:55
visiškai sutinku su anksčiau išsakyta pastaba. Blogai, kai sekso nėra. Kai, pavyzdžiui, tiesiog "nestovi" (o su tuo bėgant metams susiduria vis daugiau vyrų). Bet priemonių kovot su tokiomis problemomis tikrai pakanka - pradedant morališkais (ir visomis kitomis prasmėmis) pasenusia viagra, baigiant naujausia, saugiausia ir geriausiai toleruojama jos alternatyva Spedra.
gutis
2008-07-25 15:19:10
jei jau būna, nesvarbu kur ir kada tai jau yra gerai, blogai jeigu iš vis sexo nebūna