• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Neištikimybės požymiai  2 

Autorius: lsveikata.lt
2014-06-06 10:00:00

Neištikimybės požymiai
jupiterimages.com nuotr.
Vienas internetinis portalas apklausė savo skaitytojas ir sudarė sąrašą požymių, pagal kuriuos galima išaiškinti “į kairę” patraukusį vyrą.

Taigi jis greičiausiai jums yra neištikimas, jeigu:

Nustojo jus bučiuoti

Pasak psichologų, bučiniai - poros santykių lakmuso popierėlis. Jeigu kasdieniame ir seksualiniame gyvenime jų skaičius tampa lygus nuliui, laikas skambinti pavojaus varpais. Daugumai moterų (beje, ir vyrų) bučiniai daug intymesnis dalykas nei pats seksas.
 
Mylitės daug rečiau

Arba visai to nedarote. Jis vis dažniau yra pavargęs, turi neišsprendžiamų problemų darbe. Pabandykite prisiminti, galbūt mylėtis nustojote po to, kai jis buvo išvykęs į komandiruotę ar buvo darbo balius.
 
Lovoje dabar visada trise - jūs, jis ir telefonas

Telefonas visada su juo, net į tualetą be jo neina. Ir garsas, beje, dažniausiai išjungtas.
 
Jam ėmė nepatikti jūsų glamonės

Jis priekaištauja, kad glamonėjate jį ne taip. Tai jam skauda, tai per mažai aistros.
 
Jam neberūpi, ar patyrėte orgazmą

Anksčiau jo glamonės buvo “kankinamai” švelnios. O dabar jam giliai nusispjaut, kad pusiaukelėje iki jūsų orgazmo, jis patiria malonumą ir patenkintas atsuka jums nugarą.
 
Ir galų gale pastebite, kad jis jums abejingas

Nebepadeda nei glamonės, nei erotiniai filmai, nei atvira iškirptė. Gal jau užteks maitinti save iliuzijomis ir verta jam užduoti tiesų klausimą?
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Rasa
2010-07-19 23:13:31
Daugkartinės psichologinės apklausos parodė, kad vidutinis vedęs vyras per visą savo santuoką, turi 5-6 kartus daugiau nevedybinių ryšių nei moterys (5-10 vyro romanų palyginus su 1-2 moters romanais). Adultery-info.com Na, o kaipgi romanai - o tokiais mes laikome seksualinius santykius besitęsiančius nuo 3-4 savaičių iki begalybės? Tradiciškai manoma, kad 74-76% vyrų turi 5-6 tokius romanus gyvenime, o 24-26% moterų tai pasitaiko tik 1-3 kartus. O šiuolaikiniai tyrimo metodai rodo, kad dideliuose miestuose, nesantuokinius ryšius dabar pradeda beveik 40% žmonų, ir šis skaičius vis auga. Tuo tarpu neištikimų vyrų skaičius nekinta jau paskutinius 20 metų.
Inga
2010-07-13 19:54:57
Pasaulinė neištikimybės statistika: Kaip rodo daugelis tyrimu, neištikimybė yra ganėtinai paplitęs reiškinys. Vieno iš paskutinių tokių tyrimų duomenys parodė, jog 76% vyrų santuokos bėgyje, būna neištikimi bent vieną kartą. Moterų tarpe, šis rodiklis - 27%. Adulter-info.com
Kitų tyrimų duomenimis: 60,7% vyrų - neištikimi savo žmonoms, 41% žmonų - neištikimos savo vyrams.