• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Moteris + galimybė = neištikimybė  1 

Autorius: respublika.lt
2010-01-22 08:10:00

Moteris + galimybė = neištikimybė
jupiterimages.com nuotr.

Dažnai moterį galima palyginti su upės tėkme, ir jeigu ta tėkmė užsimanys pasukti į kairę, nė neabejok - ji tai padarys, tam susigalvojusi mažiausiai šešias priežastis. Tačiau tu juk irgi ne iš kelmo spirtas ir turi mažiausiai šešis būdus išsaugoti savo mylimosios ištikimybę...

1. Obuolys nuo obels...

Atidžiai įsižiūrėk į jos mamą. Na taip, būtent iš jos tavoji perėmė įspūdingas formas ir nuostabių barščių receptą, antra vertus, jei motušė jaunystėje vaikinus keitė dažniau nei pirštines, o ir dabar dar šaudo akutėmis į šalis, to paties gali tikėtis ir iš dukrelės. Bet yra ir geresnių naujienų. Londono Šv.Tomo ligoninės specialistai nustatė, kad paveldimumas tik 44 proc. atsakingas už jos norą padaryti tave raguotą. Kitaip tariant, genetiką galima nugalėti, tarkim, seksu.

Lytinio akto metu gaminasi oksitocinas, geros nuotaikos hormonas, gebantis neutralizuoti įgimtą polinkį ieškoti malonumų su kitais, sako genetikai. Bet teks gerai pasidarbuoti, nes seksas turi trukti ne mažiau kaip 5 minutes, kad pasigamintų reikiamas šio hormono kiekis.

2. Pergalės kaina

Jos batelių kolekcija jau greitai remsis į lubas - tai rodo, jog ji puikiai save vertina, mėgsta pasilepinti ir apdovanoti save už vieną ar kitą pergalę. Saugokis - mergina gali sulaužyti tau ištikimybę, jei pajus, jog yra neįvertinta. Būtent taip 80 proc. damų paaiškino savo neištikimybę jas apklaususiems Merilando universiteto specialistams. “Moteris naują intrigėlę traktuoja kaip kompensaciją už tai, jog pakenčia šalia savęs žmogų, nė nebandantį jos išklausyti, verčiantį jaustis nereikalingą”, - tvirtina tyrimo vadovai. Taigi bent sykį per dieną išklausyk ją, nutaisęs malonią veido išraišką. Įsigilink į tai, ką ji sako, kartkartėmis pertrauk ir savais žodžiais persakyk jos tirados esmę, pataria neurologai. Tik pasistenk būti natūralus, antraip ji pasijus esanti tikra kvailė.

3. Uždaras ratas

Menstruacinis ciklas - bet kokių santykių rykštė. Negana to, kad jis reguliariai paverčia moterį isterike, bet, pasirodo, dar ir sykį per mėnesį padaro iš jos nimfomanę. Viskas paprasta: praėjus maždaug 10 dienų nuo paskutinių jos menstruacijų pradžios (tai yra 3-5 dienoms po sėkmingos jų pabaigos) panelės organizme maksimaliai padidėja sekso hormono estradiolio kiekis. Šis sunkus laikotarpis trunka maždaug savaitę, ir jei tuo metu tu lovoje tinginiausi, ji gali labai greitai susirasti tau pakaitalą. Taigi nepatingėk maksimaliai tiksliai apskaičiuoti, kada jos instinktai nurungs šeimos vertybes.

Na, o jei tavo galimybės patenkinti jos poreikius tuo laikotarpiu yra per menkos, priversk ją rytais bėgioti (estradiolio lygis šiek tiek nuslūgsta, jei moteris per savaitę mankštinasi ne mažiau kaip porą kartų).

4. Mielas draugas

Nuo sekso su svetimu vyru damą kartais sulaiko kaltės jausmas, neišvengiamai atsibundantis “po viskam”. Bet Australijos mokslininkai nustatė nemalonų faktą: šis jausmas išnyksta, jei tarp tos moters ir svetimo vyro atsiranda kokių nors reikalų ir juodu praleidžia drauge ne mažiau kaip dvi valandas per savaitę. Reikia pasakyti, kad kolegos rūpesčių neturėtų kelti. Bet jei ji nusprendė išmokti šokti pramoginius šokius ir jau pradėjo ieškoti partnerio, ruošk dildę ragams arba lydėk ją į repeticijas.

5. Linkėjimai iš praeities

Be reikalo manai, kad sugundyti tavo merginą galėtų nebent koks pirmykštis patinas, panašus į Tarzaną. Turėtum bijoti ne abstrakčių “supervyrų”, bet to, su kuriuo ji susitikinėjo iki tavęs, net jei dabar jis pilvotas ir neišlenda iš skylėtų sportinių kelnių. Kinsio instituto (JAV) duomenimis, ištekėjusios moterys dažniausiai nusideda su buvusiaisiais. Pasak psichologų, prieš suguldama su vyru moteris pasirūpina “emocinėmis investicijomis” į šį objektą, o į buvusį meilužį juk jau seniai investuota. Dėmesio: moteris neatmes buvusio draugo pasiūlymo užeiti pas jį išgerti kavos, jei jūsų santykiams iškilęs pavojus. Visa tai - prakeiktos praeities palikimas. Dar priešistorės moteris, išvaryta iš urvo, nepuldavo į tamsią naktį ieškoti naujų santykių, bet grįždavo ten, kur anksčiau gyveno. Jei nenori, kad istorija pasikartotų, leisk jai suprasti, jog judviejų santykiai stiprūs, jog tu ja rūpiniesi.

6. Visiems po bučkį

Internetas - naudingas dalykas, bet tik ne tuomet, kai kalbame apie santykius. Floridos valstijos universitetas apklausė moteris, kurios daug laiko praleisdavo socialiniuose tinkluose ir forumuose. Pasirodo, jei, tarkim, svetainėje “Klasė” moteris susipažino su vyru, puse atvejų tai baigsis asmeniniu susitikimu. O 89 proc. tokių susitikimų baigiasi “scena lovoje”. Jos ieškojo bendravimo svetainėse, nes su jų amžinai suirzusiais partneriais nebuvo įmanoma pasikalbėti, sako specialistai. Buitinis, kasdienis stresas griauna libido, kerta per sekso kokybę ir galiausiai išardo sąjungą. Išbandyk karštos vonios ir kavos kombinaciją. Aštuonių minučių vonios vakare pakanka, kad perpus sumažėtų kortizolio, streso hormono, lygis. Vyrams, reguliariai geriantiems kavą, 3 proc. rečiau iškyla erekcijos problemų nei tiems, kurie šio gėrimo nemėgsta. O gal jie rečiau apie tai kalba?

Vyriškas solidarumas

Nežinia, ar tuo reikia džiaugtis, bet faktas lieka faktu: vyriškas solidarumas pasireiškia visuose gyvūnijos pasaulio kampeliuose, kur egzistuoja daugiau mažiau hierarchinė visuomenė. Pavyzdžiui, Somalyje gyvenantys babuinai su malonumu atmušinėja pateles iš svetimo būrio, ir jų negraužia sąžinė, bet užtat jie niekad nesikėsina į savo stovyklos vaikinų draugužes.

Kad jis egzistuoja tarp žmonių nereikia jokių įrodymų. Jei kuris vyrukas, netgi ne iš tavo draugų būrio, paprašys skubiai jį “pridengti”, tu nė nedvejodamas patvirtinsi jo žmonai: “Taip, jis pas mane, miega”. Ir tai joks altruizmas. Psichologinis solidarumo pamatas - bendros vertybės ir interesai. Elgiesi taip todėl, kad kitąkart kažkas tą patį padarys tavo labui.

Žinomi sociologai ir lytinių skirtumų žinovai tvirtina, kad moterims toks solidarumas daug mažiau būdingas. O ir jų kompanijos daug dažniau subyra dėl ginčų, pykčių ir pavydo. Vokiečių etnografai dar XX a. pradžioje rado šio fenomeno paaiškinimą, ištyrinėję laukinių tautų elgesį. Visa esmė ta, kad savo pagrindinę paskirtį - gimdyti ir auginti vaikus - moteris gali realizuoti kelių žmonių socialinėje grupėje, paprasčiau tariant, šeimoje.

Įdomioji statistika

3,439 milijardo - tiek vyrų gyvena mūsų planetoje

27,7 metų - toks vidutinis vyrų amžius

64,52 metų - vidutinė vyrų gyvenimo trukmė

168 centimetrai - vidutinis vyrų ūgis

1,02 - tiek vyrų tenka vienai moteriai
 


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pupa
2010-02-16 20:07:19
tai jau taip... garantuotai...
dar reiketu ivertinti viena momenta: kai pats nueini kairen, tai ji irgi. nedvejodama. gal net nenoredama...