• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Mitai apie neištikimybę: nuo platoniškos meilės iki sekso  6 

2008-07-05 00:00:00

Mitai apie neištikimybę: nuo platoniškos meilės iki sekso
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, "Gamma" nuotr.
Neištikimybės tema labai aktuali tiek vyrams, tiek moterims. Juk niekas nenori jaustis apgaudinėjamas. Bet, visgi, kartais taip nutinka. Kodėl? Kaip? Už ką? – kyla daugybė klausimų. Svarstydami susikuriame nemažai klaidingų išvadų, dalis jų tapo mitais. Taigi, kas yra tiesa, o kas – melas?

Mitas #1: Žmonės būna neištikimi todėl, kad jie nesijaučia laimingi namie.

Dauguma moterų pripažįsta, jog tai tiesa. Tos, kurios bent kartą buvo neištikimo sako, jog tuo metu buvo nusivylusios savo draugyste ar santuoka ir laimės ieškojo meilužio glėbyje. Deja, vyrams nepasitenkinimas su esamu žmogumi – nėra būtina sąlyga būti neištikimiems. Yra nemažai tokių, kurie myli savo gyvenimo drauges ir nesiskundžia seksualiniu gyvenimu, ir, visgi, neatmeta galimybės, jog gali susigundyti „pasukti į kairę“. Tyrimas parodė, jog 56 procentai neištikimų vyrų pripažino, kad jų santuokos buvo labai laimingos. Su tuo sutiko tik 34 procentai neištikimų moterų.

Mitas #2: Vyrai apgaudinėja dažniau nei moterys.

Taip galbūt ir buvo anksčiau, tačiau dabar neištikimybės mastai išsilygina. Kodėl? Moterys apgaudinėja dėl tų pačių priežasčių kaip ir vyrai: tai yra kažkas naujo, nepatirto, todėl ir traukia. Yra ir kitų priežasčių, kurių moterys neslepia: „romanas su kitu buvo kaip „apdovanojimas“ už tai, kad vyras neįvertinta manęs kaip žmonos, jo vaikų motinos, už tai, kad nesirūpina, negirdi ar ignoruoja“. Tokiu būdu pakeliamas savasis „ego“ (jau praėjo tos dienos, kai didžiausias savęs palepinimas buvo nusipirktas naujas lūpdažis ar apsilankymas grožio salone). Tiesa, moterys nėra tokios lengvabūdiškos kaip vyrai, ir dažniau jaučiasi kaltos, bet, iš kitos pusės, jos meluoja geriau ir įtikinamiau.
Dar vienas nuginčijamas mitas – dažniausiai vyrai inicijuoja draugiškus santykius paversti nauju romanu. Psichologai nesutinka ir teigia, jog visgi moterys dažniau pastūmėja platoniškus santykius meilės link, o fantazijas perkelia į tikrovę.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Dowa
2009-06-22 20:06:53
Jej jau kyla noras ejt i kajre, tada rejkai skirtis. Nesuprantu kam rejkia tajp skaudinti ir zeminti kita zmogu.
to denzeliukas
2008-07-12 02:27:56
Man atrodo per jaunas esi, ir tik tusciais zodziais svaidais turbut net nezinai kas yra seksas..
to bvs
2008-07-08 16:17:30
tai kuriu galu apskritai draugaut, jei abu i kaire vaiksto...