• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kuo šiais metais per Kalėdas nustebinti savo mylimąją?

Autorius: Eli.lt
2016-12-06 11:00:00

Kuo šiais metais per Kalėdas nustebinti savo mylimąją?
Kalėdinės dovanos pirkimas savo žmonai ar širdies draugei daugeliui vyrui tampa tikru išbandymu kiekvienais metais. Tuo labiau, kad sulaukti tiesaus damos atsakymo, į klausimą, kokia dovana ją maloniai nustebintų, yra labai sudėtinga. Tačiau pulti į paniką anksčiau laiko tikrai nederėtų, štai keletas kalėdinių dovanų idėjų, kurios gali praversti.

Ir moterims patinka naudingos dovanos

Labai dažnai vyrai galvoja, kad moterys labiausiai mėgsta sentimentalias ir romantiškas dovanas. Ir iš dalies tai tiesa, nes tokia dovana kiekvienai moteriai primena apie vyro šiltus jausmus. Visgi, tai nereiškia, kad reikia aklai pasinerti į romantikos iliuziją, nes moteris tikrai apsidžiaugs po eglute radusi dovaną, kurią galėtų panaudoti praktiškai. Kas tai galėtų būti? Pasak didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistų, tokių prekių kaip fotoepiliatorių, geliniam nagų lakavimui skirtų priemonių, depiliatorių pardavimai išauga kiekvienais metais prieš šventes. Taigi, jei mylimoji jau kurį laiką užsimena, kad jai pabodo eiti pas manikiūrininkę ir ji norėtų bei galėtų nagučius susitvarkyti pati namuose, tik neturi tam skirtų priemonių, nieko negalvokite ir pirkite geliniam manikiūrui skirtą komplektą. Jį padės išsirinkti konsultantai. Atminkite, kad grožio puoselėjimui skirtos dovanos visada yra geras pasirinkimas.

Mėgstantiems klasiką

Jei esate iš tų vyrų, kurie tiki, kad kalėdinės dovanos turi būti vertingos ir ilgaamžės, pirmenybę teikite juvelyriniams dirbiniams. Jokiai moteriai papuošalų nebus per daug. Tiesa, norint  neprašauti pro šalį, teks atlikti namų darbus: atkreipkite dėmesį į tai, kokiais papuošalais dažniausiai puošiasi jūsų žmona ar širdies draugė – masyviais ar kuklesniais, sidabriniais ar auksiniais, ar ji mėgsta žiedus, o gal jai arčiau širdies auskarai. Visa tai išsiaiškinę, galite drąsiai keliauti į juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Jei tokios kalėdinės dovanos jums atrodo šiek tiek per brangios, galite rinktis kitą variantą – kokybiškus kvepalus. Tik prieš tai išsiaiškinkite, kokiems aromatams yra neabejinga jūsų dama. Galimas variantas, kad ji visada kvėpinasi tais pačiais kvepalais, tokiu atveju šiek tiek paįvairinkite jos parfumerijos staliuką.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus