• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kalėdinės dovanos moterims, kurias pirkti rizikinga

Autorius: Eli.lt
2016-09-05 10:00:00

Kalėdinės dovanos moterims, kurias pirkti rizikinga
Gražiausios žiemos šventės visai ne už kalnų, todėl nieko nuostabaus, kad galvoje pradeda kirbėti mintys, kuo šiais metais nustebinti savo antrąją pusę. Nepaisant to, visuomenės tyrimai rodo, kad dalis vyrų nemėgsta stačia galva pasinerti į kalėdinę karštinę ir dovanų pirkimą palieka paskutinei minutei. Deja, paskubomis nupirkta dovana gali sulaukti visai priešingos reakcijos, nei buvo tikėtasi. Štai keletas dovanų, kurias mėgsta dovanoti vyrai, tačiau moterys jomis visai nesižavi.  

Kvepalai – vaikščiojimas plonu ledu

Jau seniai gyvuoja stereotipas, kad kvepalai moterims yra viena geriausių dovanų. Tad nieko nuostabaus, kad didžiausios elektroninės parduotuvės Lietuvoje Pigu.lt specialistai teigia, kad prieš Kalėdas kvepalų pardavimai išauga vos ne dvigubai.  Visgi, vertėtų atminti, kad kvepalai  yra labai intymus dalykas, kurį moteris mėgsta išsirinkti pati.  Be to, yra didelė tikimybė prašauti pro šalį, jei šiais metais labai populiarūs Calvin Klein kvepalai, tai visai nereiškia, kad saldus jazminų kvapas patiks žmonai ar širdies draugei. Žinoma, jei moteris yra prisirišusi prie vieno aromato ir nemėgsta jo keisti, galima dovanoti jos mėgstamų kvepalų buteliuką, tačiau tokia dovana tikrai nenustebins. Tad, jeigu vyras nusprendė dovanoti kvepalus, reiktų labai gerai išsiaiškinti, ką jo mylimoji mėgsta, kokiam kvepalų gamintojui teikia pirmenybę ir tik tada pirkti.

Apatinis trikotažas – slidus pasirinkimas

Vyrai apatinį trikotažą moterims mėgsta dovanoti ne tik per Valentino dieną, bet ir per Kalėdas, tačiau tai dovana, kuri gali sukelti labai neigiamą dailiosios lyties atstovės reakciją. Visų pirma, labai svarbu suprasti, kad tikriausiai nėra tokio vyro visame pasaulyje, kuris sugebėtų savo moteriai išrinkti idealiai tinkantį apatinio trikotažo komplektą, todėl moteris, gavusi tokią dovaną, bus priversta eiti į parduotuvę ir ją pakeisti, o juk dovana norisi džiaugtis iš karto, tiesa? Be to, reiktų atminti, kad vyrų ir moterų suvokimas, kas yra seksualu labai skiriasi. Dauguma moterų vertina klasikinį bei  estetišką seksualumą ir mieliau renkasi tą apatinį trikotažą, kuris paslepia problemines kūno vietas ir išryškina privalumus. Tuo tarpu, dalis vyrų mėgsta seksualumą, kuris balansuoja ties vulgarumo riba. Su tokiu apatiniu trikotažu moteris gali jaustis nejaukiai, todėl prieš Kalėdas vizito į apatinio trikotažo parduotuvę geriau atsisakyti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus