• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Kaip jį pasiųsti po velnių neįžeidžiant jo jausmų?  2 

Autorius: Bazilė
2008-05-13 00:00:00

Kaip jį pasiųsti po velnių neįžeidžiant jo jausmų?
"Gamma" nuotr.

Jausmų pasaulis – vyrų Achilo kulnas. Tad norint išsiskirti su vaikinu teks viską gerai apgalvoti.

Gali jį pasiųsti po velnių, gali pasiūlyti likti draugais (kas iš esmės reiškia tą patį), bet gali ir pasistengti tai padaryti gražiai, korektiškai ir civilizuotai, kaip ir dera jo svajonių merginai (juk tu tokia ir buvai, tiesa? bėda tik kad jis – ne tavo svajonių herojus).

Ką gi dabar turėtum daryti?

1. Pasakei – ir taškas. Neišsisukinėk nuo nemalonaus pokalbio, netempk gumos, esą dabar neturi laiko, poryt išvyksti į kelionę, o grįžusi iš jos pradėsi lankyti jogos užsiėmimus, kurie prasideda iškart po tavo darbo ir baigiasi apie pusiaunaktį. Gal tau ir atrodo, jog jis turėtų susiprasti ir pasitraukti, bet... vyrai yra vyrai. Ir jei jiems pasakei, kad yra taip, apie alternatyvius variantus bei paslėptas prasmes retas kuris pagalvos. Tad verčiau neatidėliok pokalbio, kuris neišvengiamas, ir pasakyk jam tuojau pat: „viskas baigta!“

2. Būk atvira. Kartais geros mergaitės kompleksas nuveda taip toli, kad pati save paverti blogiausia pasaulyje. Teisintis, neva jis – tikrai idealus, bet palieki jį todėl, kad pati esi velnio nešta ir pamesta, - nenuoširdi ir negarbinga išeitis. Jei nesutampa jūsų charakteriai, požiūriai, vertybės – taip ir pasakyk. Jei nepatinka jo konkretūs poelgiai ar gyvenimo būdas – vėlgi pasakyk. Tik ne jį kaltindama, o konstatuodama, jog tu su tuo negali susigyventi. Ką gali žinoti – gal tavo pastabos apsaugos jį nuo panašių klaidų ateityje?

3. Nelikime draugais. Jei tu jį palieki – nė nesvajok, kad liksite draugais. Ir geriau to nesiūlyk. Draugais lieka tos poros, kurios sprendimą skirtis priima drauge, abu supratę, jog jiems ne pakeliui. Tuo tarpu lyg perkūnas iš giedro dangaus trenktas platoniškos draugystės siūlymas iš buvusio mylimojo lūpų labiau primena įžūlų akibrokštą: tu ką tik atstūmei jo jausmus, ir dar prašaisi būti drauge? Kur kas išmintingiau būtų po rimtojo pokalbio pasiūlyti bent jau nelikti priešais.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Julija
2008-06-18 19:21:59
Nera nieko sunkesnio nei pasakyti jiems (vaikinams) ate ....man atrodo kad man buna dar sunkiau nei tam kuris visa tai girdi
omg
2008-05-15 14:50:03
o ryly