• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ji mane erzina!  18 

2008-07-04 00:00:00

Ji mane erzina!
Parengta pagal užsienio žiniasklaidą, „Gamma“ nuotr.

Niekam ne paslaptis, kad vyrai ir moterys skirtingai jaučia, skirtingai elgiasi ir kartais vieni kitų visiškai nesupranta ir erzina. Koks gi mūsų elgesys bei savybės neigiamai veikia vyrus ir kelia jiems susierzinimą?

Nesirenkite vulgariai.
Kiekviena moteris nori jaustis graži, geidžiama bei padaryti įspūdį mylimam vyriškiui. Bet, pasirodo, ne visiems vyrams patinka demonstratyviai rodomas seksualumas. Nors jie ir atkreipia dėmesį į atvirą merginų aprangą, tačiau savo širdies draugę nori matyti neiššaukiančiai apsirengusią. Gilias iškirptes ir ypač trumpus sijonus palikite ypatingiems atvejams. Ne pernelyg atviras seksualumas ir šiek tiek kuklumo – kur kas efektyvesnis gundymo būdas, nei per daug provokuojanti ir iššaukianti apranga bei elgesys.

Nemokykite jų gyventi.
Kai kuriose situacijose moterys išmano kur kas geriau nei vyrai. Kaip bebūtų keista, vyrai apie tai žino, tačiau nenori girdėti mūsų patarimų. Kaip paaiškinti tokį elgesį? Reikalas tas, kad dažniausiai bet kokį patarimą vyrai vertina kaip ketinimą jais manipuliuoti. Taigi, nepatarinėkite vyramas ir nesikiškite į jų reikalus. Jei negalite susilaikyti nuo komentarų, išsakykite savo nuomonę lyg tarp kitko, niekam konkrečiai neadresuojant. Taip nebus pamintas jų orumas ir savimeilė.

Susilaikykite nuo kvailų komentarų.
Jūsų mylimasis – futbolo fanatas, užkietėjęs pokerio žaidėjas ar mašinų žinovas. Puiku, jei ir jūs apie šiuos dalykus nusimanote. Tačiau jei yra kitaip, ir jums visiškai neįdomu kaip laisvalaikį leidžia antroji pusė – nieko baisaus. Vyrai nesitiki iš moterų tokių aukų. Be to, futbolui, pokeriui ir mašinų aptarimui jie turi savo draugus. Pasirodo, vyrai tiesiog negali pakęsti, kuomet moterys pradeda aptarinėti nevykusias futbolo rungtynes arba naują Ferrari modelį, nieko apie tai neišmanydamos. Jie supranta, jog taip elgiamės vedamos geriausių ketinimų, tačiau vis tiek vertina tai kaip neišmanėlišką kišimąsi į vyrišką teritoriją.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
VVV
2012-03-02 12:13:23
nes mum nusibosta kai kalbat apie visokias smulkmenas. is nieko galit padrit tragedija. ir vyro gyventi nemokikite jis ppasielgs atvirkcei arba tiesiog nusispjaus i jusu kvaila patarima
asen
2008-07-22 11:29:24
kodel prie vyru reikia pastoviai prisitaikyti? kodel straipsniai visi "ko moterims nederetu daryti prie vyru ir kaip su jais elgtis"? Kodel jie negali priimti musu kokios mes esam: plepios, dramatizuojancios, pamokancios kaip gyventi ir pan? Negi mes turim pastoviai apsimetinet?
Vyras
2008-07-07 13:01:38
Gerb. EllA,
Cia puslapis skirtas straipsniams apie moteris, kodel turetu buti rasoma apie wyrus? paieskok internete, gal atrasi kazka special for wyrams ir ten jau bus aprasyta ko nereiketu daryti wyrams.. :)