• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Išlikite nepriklausomi vienas nuo kito  8 

Autorius: Lina Lelytė
2008-06-07 00:00:00

Išlikite nepriklausomi vienas nuo kito
"Gamma" nuotr.
Nuostabu, jei sugebate visiškai atsduoti jausmams, bet ar tai naudinga ir sveika, jei norite visą laiką išlaikyti puikius santykius? Kaip sakoma: kas per daug, tas nesveika. Duosime patarimų, kaip atrasti harmoniją, kad santykiuose liktų vietos ir laisvei, ir atsidavimui. Tai tik padarys jūsų buvimą kartu stipresnį.

Kodėl yra svarbu jaustis nepriklausomai?

Būti nepriklausomai reiškia gyventi turtingesnį gyvenimą. Kodėl? Jums nereikia stengtis apgalvoti kiekvieną savo judesį bei veiksmą, siekiant jam labiau patikti. Kaip ir tai, jog jeigu jis nelaiko jūsų rankos, jam nebepatinkate. Atsipalaiduokite ir labiau savimi pasitikėkite. Supraskite, jog esate įdomi dėl savų minčių, savų aistrų bei pomėgių, savitu gyvenimo suvokimu, o ne bandymu prisitaikyti ir pritapti. Būdami su kitu žmogumi išmokstame jį gerbti ir priimti tokį, koks yra. Žmonės yra skkirtingi ir tai - natūralu. Be abejo, siekiant nepriklausomybės, perlenkti lazdos taip pat nereikia, tačiau tam tikra jos dalis yra tiesiog būtina puikiems santykiams išlaikyti.

Kaip išlikti nepriklausomai?

Prisiminkite, kokia buvote anksčiau

Nepamirškite savo draugų, hobių ar gyvensenos - to ką darėte prieš susipažindama su savo vyru. Pagalvokite apie tai, jog jis jumis susižavėjo tokia, kokia buvote, taigi galbūt nėra reikalo kažko keisti. Išlikite savita, unikalia asmenybę ir darykite tai, kas jums visada patiko. Santykiai neturi jūsų varžyti.

Labiau pasitikėkite savo jėgomis

Neprašykite vyro padaryti už jus dalykų, dėl kurių nesate tikra, ar sugebėsite. Nesvarbu, ar reiktų pritvirtinti lentyną, ar pakeisti perdegusią lemputę. Pabandykite pati! Gal apsieisite ir be pagalbos. Net jei nepavyks iš pirmo karto, tai sustiprins jus kaip savarankišką asmenybę ir jo akyse atrodysite neišpaikinta, savarankiška moteris.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
xxx
2013-12-04 10:23:37
laba diena gal kas zinot kajp namuose pakejst led lempute?kajp ja issukt?
inga
2008-07-05 03:43:01
nieko blogo nematau, kad razete moku ir pati sutaisyti ar perdegusia lempute pakeisti, jei vyras darbe. lygiai taip pat nematau nieko blogo jeigu mano vyras retkarciais valgyt isverda. kas cia blogo, bet tai nereiskia, kad nuolat tas vyksta, bet padeti vienas kitam ne pro sali, beto man neegzistuoja "tavo" ar "mano" darbas, jei namai bendri, tai ir darbai "abieju" ;)
Julija
2008-06-18 19:10:29
Dabartinis mano vyras labai smarkiai pakeite ...toks jausmas kad esu priklausoma nuo jo ... retkarciais susitinku su keliais draugais , bet anksesniuose kompanijose nebebunu ... pomegiu kaikuriu irgi del jo atsisakiau ... suprantu jog tai yra negerai , bet nieko negaliu padaryti