• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Ar įmanoma draugystė tarp vyro ir moters?  5 

Autorius: Užs.spauda, Gerda Zemenskaitė
2013-01-29 08:00:00

Ar įmanoma draugystė tarp vyro ir moters?
Jupiterimages.com nuotr.

Klausimas apie vyro ir moters draugystę yra labai prieštaringas ir dažniausiai sukelia nepaliaujamas diskusijas. Vieni teigia, jog tokia draugystė yra įmanoma ir realiai egzistuojanti, o kiti sako, jog tai neįmanoma.


Jei vaikinas ar mergina pasiryžę jausmus aukoti dėl draugystės ir mano, kad draugystė stipresnė už meilę, tai tokia draugystė truks amžinai. O ką, jeigu nepaisant didelio noro išsaugoti draugystę, staiga pajunti simpatiją savo draugui? Pabandykime apžvelgti abi medalio puses ir, galbūt, tie pamąstymai mus priartins prie tiesos.


Žinoma, kai kalbama apie draugystę, visų pirma, reikia vertinti vidinį žmogaus pasaulį, jo charakterį bei žmogiškąsias savybes.

 

Vyras-draugas. Koks jis?

 

Vyras draugas. Tai tas, kuris mato tave gražią, linksmą ir apsiašarojusią. Mes nesistengiame jiems patikti savo apranga, makiažu arba elgesiu. Draugui visada esame gražios, protingos bei geros. Čia lytinis potraukis neegzistuoja, tačiau egzistuoja abipusė pagarba bei draugiškumas. Toks vyras-draugas gali patarti ką padovanoti mylimąjam ar kokią staigmeną jam suorganizuoti.


Tikra draugystė būna tik tada, kai gali pasitikėti ir tokiuose santykiuose neatsiranda seksualinio potraukio, o tai būna tik tarp tos pačios lyties atstovų. Tačiau būna, kad su priešingos lyties asmenimis bendravimas būna patikimesnis būtent tada, kai reikalingas patarimas arba palaikymas — tokiu atveju priešingos lyties asmuo gali patarti kur kas geriau.
Tarp vyro ir moters draugystė (draugiški santykiai) ne tik galima, tačiau ir dažnai pasitaikanti. Tokios draugystės atsiradimas specifinis.

 

Dažniausiai ji turi dvejopą prasmę: vyras gali kreiptis į moterį, remdamasis vaikystėje patirta motinos meile ir skirtu dėmesiu ir nesuradus savo vienintelės. Vyriška draugija jam atrodo nepatikima ir dažnai jis neturi kam papasakoti to, kas jį jaudina. Kreipimasis į psichologą mūsų šalyje gana retas, todėl vyrai dažniausiai kreipiasi pagalbos į moterį. Ji tokiam vyrui taps tikru draugu ir atrama. Susidraugavęs su moterimi, vyras pasineria į tarpusavio santykius, kuomet su juo kalbama kaip su "žmogumi", norima prasiskverbti į jo vidinį pasaulį, bet ne tam, kad ten įvesti savą tvarką, tačiau tam, kad vyrą suprasti bei jam padėti.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
as
2013-02-01 00:46:59
o jeigu moteris yra negrazi, ne jo skonio, bet siaip jie nuostabiai sutaria? juk tai - tikru tikraiusia draugyste, ar nea?
nuffles
2013-01-31 21:18:59
Pritariu daugumai, nelabai išsivaizduoju draugystę tarp vyro ir moters.
Regi
2013-01-31 19:45:44
Iš savo patirties sakau,joks vyras moteriai negali būt draugas vien dėl to ,kad jis yra vyras.