• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

6 draugai, kurių reikia kiekvienai

Autorius: Eli.lt
2013-04-22 13:40:00

Paskaičiuota, kad suaugę žmonės vidutiniškai turi 5 - 6 gerus draugus, turintys antrąją pusę mažiau - 2 arba 3, tačiau juk turime nemažai pažįstamų su kuriais susibėgame kavos, bet į didesnes draugystes nesiveliame. Taigi kokių bičiulių reikia kiekvienai, kuri nori puikiai jaustis, gauti gerą patarimą bet kokiu klausimu arba tiesiog turėti su kuo praleisti laisvalaikį?

Optimistė

Kas ji? Ji gali būti ir sena pažįstama ir naujai sutiktoji, kuri visada yra optimistiška, spinduliuoja gyvenimo džiaugsmu ir yra pasirengusi bet kurią akimirką leistis į nuotykį.

Kodėl ji reikalinga? Juk kartais norisi paprasto pozityvumo, garsiai pasijuokti ir karštą dieną pasitaškyti miesto fontane. Kartais norisi ir neplanuotos kelionės be jokių iš anksto užsakytų viešbučių ir didžiulio lagamino, kartais žymiai smagiau netikėtas žygis po apylinkes arba geras ir šmaikštus pokalbis, prisimenant juokingus nutikimus.Patarėja

Kas ji? Kolegė, mokytoja, mama - tiesiog pati protingiausia ir daugiausiai patyrusi moteris, kurią tu pažįsti. Ta, kuri moka paguosti, jeigu labai reikia ir taikliai patarti, besiremiant savo asmeniniais išgyvenimais.

Kodėl ji reikalinga? Nes ji yra proto balsas tose situacijose, kai pasiduodi savo emocijoms. Nes ji daug matė gyvenime, todėl gali iš patirties įvertinti tavo sprendimus ir duoti tikrai veiksmingą patarimą. Nes ji sutaupo krūvą tavo ašarų ir palengvina gyvenimą, jeigu tik mokėsi įsiklausyti į jos sakomus žodžius.

Vaikystės draugė

Kas ji? Ta, kurią tu pažįsti nuo mokyklos, o gal net ir nuo darželio laikų.

Kodėl ji reikalinga? Tai žmogus su kuriuo galima prisiminti senus laikus, pasijuokti iš tik jums žinomų vaikystės paslapčių. Su senomis draugėmis nereikia apsimetinėti, nes jos tave pažįsta, kaip nuluptą ir supranta tai, ką nori pasakyti iš pusės žodžio. Tau nereikia bijoti, kad netyčia ją įžeisi, o ir ji su tavim bendrauja daug laisviau ir atviriau nei dauguma kitų draugų.Mamytė

Kas ji? Draugė mamytė atsiranda kartu su vaikais. Greičiausiai ji gyvena netoliese arba jūsų vaikai lanko tą patį darželį, mokyklą.

Kodėl ji reikalinga? Nes tavo vaikų neturinčioms draugėms neįdomios mažylių temos, vystyklai ir besikalantys dantukai, o štai su moterimi, kurios vaikai panašaus amžiaus, kaip ir taviškiai įdomu pasikalbėti mamų reikalais, pasidalinti patarimais, parekomenduoti geriausias vietas pirki vaikiškus rūbelius ar pasiūlyti išbandyti šaunų mišinuką.

Atviruolė

Kas ji? Labai drąsi moteris, kuriai menkai rūpi aplinkos nuomonė ir kuri nebijo tiesos rėžti į akis.

Kodėl ji reikalinga? Nes kartais tikrai reikia išgirsti, kad ir labai karčią, bet tiesą. Natūralu, kad daug draugų kartais privengia tiesaus pasakymo, norėdami tave apsaugoti, neįžeisti. Kita vertus, neretai reikia sukrėtimo, reikia žmogaus, kuris atvertų akis, priverstų susimąstyti ir net nesvarbu, ar kalba eina apie tau netinkančią plaukų spalvą, ar apie darbą, kuriame tu netobulėji.Draugas

Kas jis? Brolis, kolega, klasiokas, net vaikinas su kuriuo išsiskyrei taip seniai, kad jis jau tapo tiesiog bičiuliu.

Kodėl jis reikalingas? Nes moterys ir vyrai skiriasi! Nesvarbu, kaip gerai tu pažįsti savo vyrą, vaikiną, direktorių ar tėvą - jų sprendimus, elgesį ir bendravimą tu vertini iš moteriškosios pusės, tad kartais išgirsti vyro nuomonę tiesiog būtina. Beje, vyriškas žvilgsnis į daugelį gyvenimo situacijų dažnai būna itin naudingas, o geras draugas tau patars be išsisukinėjimų ir pašalinių minčių, nebijodamas ir apsipykti, ir tau nepritarti.


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus