• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

5 dalykai, kurių negalima slėpti nuo partnerio

Autorius: Eli.lt
2017-04-30 12:00:00

Susižavėję kitu žmogumi stengiamės pasirodyti šiek tiek geresniais nei esame iš tikrųjų. Ir tame nėra nieko blogo. Iki kol tai neperžia ribų. Jeigu norite rimtų santykių, tai neprivalote pasakoti visos savo gyvenimo istorijos, tačiau egzistuoja keletas dalykų, kurių nuslėpti tikrai nevalia!Vaikas ir buvusi/ esama šeimyninė padėtis. Verta pasidžiaugti tais, kurie sukūrė šeimą visam gyvenimui, o jeigu jūs nepriklausote tam laimingųjų tarpui ir bandote savo gyvenimo džiaugsmą kurti su nauju partneriu, tai turėtumėte nuo jo neslėpti savo buvusios arba byrančios santuokos, iširusių sužadėtuvių ir pan.
Situacija tampa dar rimtesne, jeigu turite vaiką - privalote įsitikinti, kad žmogus su kuriuo bendraujate priims jūsų atžalą, ją vertins ir kartu globos. Tai sąžininga ne tik vaiko, bet ir žmogaus su kuriuo mezgate naujus santykius, atžvilgiu.

Skolos ir finansiniai įsipareigojimai. Kalbėti apie finansinę padėtį vos susipažinus būtų gan keista, tačiau santykiams rimtėjant turėtumėte pasikalbeti apie esamus finansinius įsipareigojimus ir skolas, iš anksto susitarti ar sukūrus naują sąjungą skolą tebemokėsite jūs ar bandysite iš jos bristi drauge, ar, partneriui pagelbėjus, jam priklausys kažkokia dalis turto (jeigu kalbame apie išsimokėtinai įsigytą būstą, automobilį ar pan.).
Sprendimai priklauso tik nuo judviejų, tačiau labai neromantiškas, bet praktiškas ir galvos skausmą smarkiai sumažinantis pokalbis apie finansus yra būtinas!

Požiūris į santykius bei ateitį. Bekuriant naują draugystę jūs turite pasikalbėti apie tai, ko tikitės iš šių santykių - ar jie ilgainiui taps rimti, ar gyvensite kartu, į kuriuos namus persikelsite, ar jums priimtina santuoka ir vaikai ir t.t.
Žmonės daro klaidą tikėdamiesi, kad juos įsimylėjęs partneris įsimylės ir jų tikslus bei gyvenimo būdą.

Religija. Pasauliui tampant vis kosmopolitiškesniu, kultūroms besiplakant į vieną katilą, o žmonėms laisvai keliaujant įvairiausios religijos jau nieko nebestebina ir menkai šokiruoja, tačiau kurti šeimą ar rimtus santykius su kitatikiu gali būti komplikuota.
Verta iš anksto susitarti ar po santuokos vienas iš partnerių sutiks keisti savo tikėjimą, ar skirtingų religijų išlaikymas šeimoje nekels trinties, kokio tikėjimo išpažinėjai bus bendri poros vaikai.

Planai ir svajonės. Dalintis slapčiausiomis svajonėmis verta tik su tuo, kuris iš tiesų sugebės tą įvertinti bei įkvėpti jas pildyti, tačiau, jeigu planuojate po keletos mėnesių leistis į pusmečio kelionę po Indiją, jeigu laukiate atsakymo dėl darbo užsienyje ar kitame mieste, jeigu vis pamąstote apie gyvenimą kitoje valstybėje, tai turėtumėte apie tai pasikalbėti su savo partneriu.
Gali būti, kad jis jaučia jums šiltus jausmus, tačiau negalėtų ryžtis dėl jūsų viską mesti ir keliauti kartu, galbūt jis nėra tas, kuris norėtų keisti savo gyvenimo būdą, galbūt santykiai per atstumą jam nebūtų priimtini.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus