• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

9 STOP ženklai naujuose santykiuose  2 

Autorius: Eli.lt
2016-07-09 11:00:00

9 STOP ženklai naujuose santykiuose
Naujų santykių pradžia paprastai būna jaudinanti, energinga ir svaiginanti, tačiau negalima pamiršti atsargumo ir savo ateitį sieti su pirmu neva geru kandidatu.

Pažinčių svetainės flirtas.lt ekspertas Marius Petrauskas dalinasi, kokių savybių naujoje simpatijoje reikia vengti, o jas pastebėjus, gerai pagalvoti ar santykius verta tęsti.

Nemandagumas

Jei žmogus yra nemandagus su padavėju, barista ar kasininke be jokios priežasties, greičiausiai jis yra iš tiesų nemandagus ir gražiai elgiasi tik su tavimi. Vos simpatija išblės, jis pradės toks elgesys bus atgręžtas ir į tave.

Stūmimas už ribų
Kartais palikti komforto zoną yra smagu, naudinga ir netgi būtina, tačiau tai turi būti tavo sprendimas. Niekas negali versti daryti to, kas tave žemina ar tau yra nemalonu. Dažniausiai toks „spaudimas“ pasireiškia miegamajame, tačiau gali pasimatyti ir kitose srityse: kokį filmą žiūrėti, kur keliauti, ką valgyti, kaip rengtis, kirptis, dažytis, puoštis ir panašiai.

Rimti santykiai po trijų sekundžių
Kiekvieno galvoje ir širdyje santykiai vystosi skirtingu tempu. Jei tavo simpatija pernelyg skubina žengti kitą žingsnį, greičiausiai ji jaučiasi nesaugiai arba yra emociškai nesubrendusi. Ji stengiasi tave „užsirakinti“ savo komforto zonoje, kad tau būtų sunkiau iš jos ištrūkti.

Nulis atsakomybės
Kiekvienas bręsta skirtingai, bet visi suaugę žmonės turi mokėti pasirūpinti savimi. Tu neneši atsakomybės už kito žmogaus laimę ar gerovę. Atkreipk dėmesį, ar žmogaus yra finansiškai atsakingas, ar nėra priklausomas nuo tėvų, ar moka deramai elgtis viešoje vietoje. Tai nereiškia, kad visi visada turime būti rimtuoliai, tačiau reikia suprasti, kada galima išdykauti, ir mokėti atsakyti už savo veiksmus.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
pajegumui
2016-08-11 13:58:14
Kadangi Spedros veikimas trunka net iki 7 valandu, intymiais malonumais pasimegauti galima ne viena karta per diena. Veikimas nesutrikdo savijautos, todel nebutina viso laiko skirti lovai. Be stimuliacijos veikimas nepastebimas. Rekomenduoju paskaityti: w ww. goo. gl/j5JG2H ir w ww .goo. gl/NKPhbP
Rekomenduoju
2016-08-11 13:57:56
Gerai, kad net ir pajegumu nepasizymintys gali pagaliau atsikvepti, nes yra ir daznam vartojimui saugiu sveikatai vaistu- Spedros. Si padeda palaikyti aktyvu intymuji gyvenima, kuri reguliuotis gali pats- vaistai geriami tik pries mylintis, suveikia per keliolika minuciu. Dazniausiai geriama po 100mg tab.