• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Meilė be atsako: kaip išsivaduoti?  2 

Autorius: eli.lt
2013-03-31 08:00:00

Meilė be atsako: kaip išsivaduoti?
"Gamma" nuotr.

Bent kartą gyvenime kiekviena išgyvename meilę be atsako. Tas jausmas degina mus iš vidaus. Ir tik nuo mūsų priklauso, ar ši liepsna virs viską naikinančiu gaisru, ar sugebėsime ją laiku užgesinti.

Sudužus širdžiai prisiekiate, kad daugiau niekuomet nepamilsite. Galbūt tokios priesaikos ir nereikalingos. Dabar svarbiausia užduotis - nustoti mylėti tą, kuris nemyli jūsų.

Jokių pokalbių telefonu

Visų pirma, nustokite jam skambinti. Jei iki šiol skambinėjote, kad jam atsiliepus tylėtumėte arba kalbėtumėte kvailystes, visam laikui nustokite tai daryti. Tikriausiai jo numerį išmokote atmintinai ir jį užmiršti ne taip paprasta. Todėl kai susiruošite skambinti savo meilei, geriau surinkite savo draugės telefono numerį. Paplepėkite su ja - ir taps lengviau, juk kalbos apie jausmus labai sumažina jų intensyvumą.

Jokių melodramų

Nebandykite sukelti jam kaltės jausmą. Užmirškite tokias frazes kaip „Jei mane mesi, aš nusižudysiu“ arba „Jei aš tave myliu, tu turi atsakyti tuo pačiu“. Meilėje niekas niekam nėra įsipareigojęs, o šantažas ir prievarta - netinkami metodai bet kokioje situacijoje. Taip jūs nepririšite jo prie savęs, o, atvirkščiai, - atstumsite. Be to, susikursite ne itin patrauklų isteriškos moters įvaizdį.

Akys nemato, širdis neskauda

Išmeskite savo „kankintojo“ nuotraukas ir daiktus, kurie jums jį primena. Teks nutraukti bendravimą ir su jūsų bendrais pažįstamais. Bent jau su tais, kurie nuolat kalba apie jį, visiškai nekreipdami dėmesio į jūsų jausmus. Nesistenkite būti delikati, parodykite protingą egoizmą - kam jums papildomas skausmas?

Nei minutės ramybės

Turėkite tiek darbų ir pramogų, kad neliktų laiko liūdnoms mintims. Pasistenkite, kad jūsų gyvenimas būtų kuo pilnavertiškesnis: monotonija ir nuobodulys bet kam gali sukelti depresiją, nereikia net nelaimingos meilės. Atminkite, jog visa galva pasinerti į darbą - ne išeitis. Svarbu, kad jūsų būtumėte užimta kitomis problemomis - pakeiskite bendravimo ratą, raskite naują užsiėmimą (vairavimo kursai, šuoliai su parašiutu, joga - viskas tinka).

2 psl.
Puslapis 1 iš 3Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Bevardis
2013-04-25 01:28:00
Isimilejau bendradarbe vos tik ja pamaciau, bet ji turi vaikina. Zinau, kad tarp musu nieko negali butu ir tas jausmas varo i depresija nei sekundes negaliu nustoti galvoti apie ja.
Lina
2013-04-01 17:35:18
Labai naudingas ir pamokantis straipsnis! Prieš keleta mėnesių išgyvenau skaudžias skyrybas su vaikinu, kentėjau žiauriai... Dar ir dabar aplanko mintys, bet jau pačioj pradžioj stengiausi vengti visko, kas primena jį. O dabar, kai perskaičiau šį straipsnį, sužinojau dar keleta neblogų patarimų. Ačiū! Stengiamės judėti toliau. :)