• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Intymus pokalbis, arba 6 mitai apie meilę

Autorius: Respublika.lt
2013-11-16 10:00:00

Intymus pokalbis, arba 6 mitai apie meilę
Jupiterimages.com

Meilė, kaip žinoma, užklumpa iš netyčių, netikėtumais stebindama net didžiausius pragmatikus. Nors ir keista, bet tirštas romantinis mitų apie meilę rūkas vis tiek nesisklaido. Daugumą šių mitų išpuoselėjo už širdies griebiantys romanai ir melodramos, kurių herojai gražiai įsimyli, vaizdingai kenčia ir, savaime suprantama, sulaukia dangaus palaimos pagal nesikeičiančią schemą:

1. Tarp įsimylėjėlių negali būti jokių paslapčių
2. Meilė gali į gera pakeisti bet kurį vyrą
3. Idealios poros nesiskiria nė trumpam
4. Įsimylėjėliai dieną naktį dega noru mylėtis
5. Tas, kuris tikrai yra įsimylėjęs, nežvilgčios į dar ką nors
6. Nuspėjamumas meilę sunaikina

Šios pasakėlės suaugusiems turi savų pliusų ir minusų. Idiliškos fantazijos padeda atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo tikrų problemų, bet būtų nepaprastai neatsargu jas vertinti kaip instrukciją veikti. Svetimos schemos nepasiteisina gyvenime, kur kiekvienas yra pats sau scenarijaus autorius, režisierius ir pagrindinio vaidmens atlikėjas. Todėl pasistenkite pamiršti mitus apie meilę. Iš pradžių - šešis neteisingiausius ir labiausiai įsigalėjusius.

1 mitas: Tarp įsimylėjėlių negali būti jokių paslapčių

Išties, kai kada atvirumas - blogiau už vagystę! Neskubėkite tikėti mylimojo patikinimais, kad karčiausia teisybė jam yra mielesnė už patį saldžiausią melą. Vienas neatsargus žodis gali sugriauti tvirčiausią sąjungą, ką jau kalbėti apie neapgalvotus poelgius. Kiekvienas iš mūsų turi kokią nors paslaptį, ir dar gerai, jei tik vieną. Pagalvokite, ar verta romantiškus santykius apkrauti kokiomis nors senienomis, praradusiomis bet kokį aktualumą? Daugelis moterų gana ramiai reaguoja į buvusius mylimųjų “žygdarbius”, užtat šie labai pavydžiai vertina savo draugių praeitį. Nuo praeities nepabėgsi, o ir kuriam galui, patirtis niekam netrukdo. Jei prieš jūsų pažintį nebūtų buvę šios istorijos, galbūt visa būtų susiklostę kitaip ir jūs apskritai nebūtumėte susitikę. Ar verta iškloti visas santykių su buvusiaisiais smulkmenas? Vienas dalykas, jei jūsų atvirumas yra gyvybiškai svarbus jums abiem, ir visai kas kita, kai jį išprovokuoja akimirkos polėkis arba moteriškas įgeidis, pakurstantis nereikalingą pavydą.

2 psl.
Puslapis 1 iš 5Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus