Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
gintare
2011-09-18 15:21:26
isgere vare y kluba man sake kad varys ir bus ramus kaip belgas. 11h valanda vakare, paraso man drauge y tlf . mergyt tawo draugas tawe apgaudinej ir ziaurei gatavumas .. o man siandien sako nieko neprisimenu ..
Simona
2010-08-10 14:14:52
Neseniai draugavau su vaikinu, kuris man buvo tobulas: supratingas, sugebantis bendrauti, linksmas, spontaniškas. Tačiau turėjo didžiulį minusą- buvo mergišius, negalėjo praeiti neužkalbinęs merginos, klube nepašokdinęs jų.Nors širdis norėjo būti su juo visą gyvenimą, bet protas liepė bėgti nuo jo. Nenorėjau būti negerbiama, viena iš daugelio moterų jo gyvenime. Tokie vyrai labai retai kada pasikeičia, jiems reikia dėmesio iš daugelio moterų, tik tada jie jaučiasi laimingi ir pasitikintis savimi, pagavę azartą jie nebegali sustoti.
rrr
2010-07-24 17:47:25
Kazkada as istekejau uz uzkietejusio mergisiaus, blogiausia, kad zinojau tai ir niekada nemaniau, kad jis surimtes. Galiausiai, kai pavargau kankintis nuo edancio pavydo, isejau. Tiesiog yra tokia kategorija zmoniu (tiek vyru, tiek moteru), kuriu gyvenimo variklis yra neistikimybe ir plevesiskumas, zinoma jie turetu buti vieni ir neisipareigoje visa savo gyvenima, blogiausia, kad taip nera...
sūrskienė
2010-07-23 22:42:19
Nori turėti vyrą- paleisk jį. Jei jam malonu flirtuotii, mirksėtis akutėmis su kitomis- nekreipk dėmesio. Kažkaip nelieka vyrui azarto.... Jei pyksi, nervinsiesi, kelsi scenas - darys tai ir toliau.
aga
2010-07-23 16:39:00
Eina tiek moterys ,tiek vyrai į šoną ,kurie pagrinde netampa gyvenime draugais ,nes kaip žinia gili meilė laikosi neilgai ,aišku ,kai ją pakurstai ji vis per naują atsigauna.bet gyvenant ilgesnį laiką yra daug svarbiau mokėti draugauti ir laikyti žmogų visada aukščiau savęs ,tai yra gerbti.Tuomet pagarba iškart neteina ,reik ją gyvenant užsitarnauti.Tik pagarba žmones santuokoje išlaiko iki gilios senatvės.Aišku jei per gyvenimą suksi į kairę ,tai tos pagarbos niekada neužsitarnausi....