Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
darija
2010-09-26 13:22:30
labai teisingai viskas parasyta,gaila kad vyrai ir vaikinai daznai neivertina saves,savo galimybiu pries kalbindami patikusia mergina. o kartais ju vadinami kabinimai sukelia net pavoju,ypac kai ikiruoliai atakuoja vairuojancia.beto man nepatinka kai vyrai nesupranta frazes "as turiu vyra" ir i rankas net akies krastelio neuzmeta,toks jausmas kad jauna panele gali buti tik vejavaike. galeciau dar daug ka papasakoti nes buna tokiu situaciju kad nei juoktis nei verkt
bella
2010-09-26 11:05:36
na aš NE sakau, tik 10 variantui :) kai koks nors nesusitupėjęs ir neapsiplunksnavęs viščiukas dedasi ereliu ir šneka apie tai, kad Hamletas parašė Šekspyrą. tik durneliams ir reikia sakyti NE!!! ir dėl to nesigailėti :)
Ineta
2010-09-22 15:02:02
O jeigu ,kaip sako likimas ,jeigu toks išviso yra ,juk visi patys nusikala sau likimą būdami savo likimo kalviais.O jeigu kliautis likimu,tai taip ir yra ,kad nevyksta ,tas kas ir netyrėjo įvykti.Jeigu duota likimo ,tai tas ir įvyksta ,kas tyrėjo įvykti.
Akvilė
2010-09-22 14:54:30
Tas pasakymas Ne yra labai žiauru,kada žmogus esi atstumtas ,tokį jausmą yra labai sunku išgyvent.Įsimylėjimas ,susižavėjimas vienpusis ,be atsako yra labai baisus dalykas.Tuomet tik laikas viską atstato į savo vietas.Po tokių išgyvenimų žmogus nusivylia ,užsisklendžia savo kiaute ir ramiai sau toliau gyvena ,bet antrą kartą bandytis jau nenorės,to pačio jausmo patirti bijos.