Komentarai

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
Ulla
2010-03-15 12:29:16
Man atrodo, kad tiesiog straipsnį būtų galima reziumuoti taip: žūt būt turi išlikti sekso objektu, nes tik to nori vyras. geriau būk gyvūnu, o ne žmogumi, kuris turėtų teisę į nepriklausomybę. Aš asmeniškai nenorėčiau tokių santykių, kur reikia manipuliuoti žmogumi ir tikrai stebiuosi, kaip vyrai tą minipuliavimą laiko moters privalumu. Man patinka savarankiškumas, aš gerbiu ir myliu save, rūpinuosi, bet tai niekuo nesusiję su vyrui adresuotais prašymais. Visa tai yra galvoje, o ne (ne)lygintose marškinių raukšlėse. O visos tos "strategijos" tėra bandymas įkinkyti moterį priklausomybėn.

P. S. feminizmas niekuo nesusijęs su maišų tempimu, peržvelgę istoriją matome, kad moteris vis atlikdavo sunkius darbus, o vyras dažniau atsidėdavo tam, kas įdomu, kas jaudina, kas ugdo. taigi, sakyčiau, feminizmas kaip tik labiau susijęs su meile sau ir savo resursų atskleidimu, taigi, ir moteriškumu.
uzsispyrusi
2010-02-05 19:19:16
hmh...viena galiu pasakyti,kad vyrai vertina tik save,o moterys tai "ale silpnoji lytis ir kas jo sugeba..." nemanau,kad reikia zemintis ir priversi vyra jus vertinti,jei jis to nenori. jei nutarete priversti vyra jus vertinti gerai pagalvokite ar jis jusu vertas,jei jis nesugeba ir nemoka jusu vertinti neverciamas !
Edita
2010-01-18 10:01:18
Man labiausiai siam straipsnyja patiko tai kad moteris save turi myleti truputi daugiau nei vyra. Manau jei taip ir bus, tai bus viskas ok! Jei pacios saves nevertinsim, tai nevertins ir kiti! Mylekim save ir busim mylimos!!!
Lacrima gidei
2010-01-16 15:40:34
Taip, nuolatinis prasymas erzina. Bet as galvoju, o kam tuos savo nervus gadintis ir kazko prasyti, laukti svelnumo, demesio. Gal verta tokiu atveju ieskoti zmogaus, kurio nereikes prasyti?
Lacrima Andzelikai
2010-01-16 15:36:05
As galiu tik pasakyti savo nuomone kaip man is salies atrodo. Tiek pirmu, tiek antru atveju Jus darote viska, kad itiktumete vyrams. Anksciau maisto gaminimas ir vyro lepinimas, veliau - saves puoselejimas del vyro. Gal vertetu pagaliau atsipusti, atsikratyti tos itampos ir prisiminti, kad esate Moteris. O Moteris- kaip katinelis, turi buti istikima tik sau. Jus - Moteris. Dziaukites tuo, kuo esate ir megaukites gyvenimu. Jei sutiksite vyra,kuris varys Jus is proto - galesite pasiimti, jei ne- bent busite laiminga budama savimi. Sekmes
gide
2010-01-15 19:21:41
siame straipsnyje labai erzina tai,kad kai prireikia pagalbos buityje visada turime PRASYTI vyru (prasau) padeti mums moterims. kodel jie patys mums nepadeda arba nesako :mieloji gal pagamintum vakariene,as nubegsiu i parduotuve,arba :saulute, manau siandien pavargai-visi namai tiesiog blizga- ryt kvieciu tave i restorana....
gide
2010-01-15 19:11:21
tikra nesamone paskutinis sakinys- atrodo,kad moterys priklausomos nuo vyru demesio....jei jo bus maziau,busim nelaimingos??? mes moterys-pacios nusprendziame kada ir kiek mums to demesio reikia- noresim gausim,nereikes- atstumsim...visos mokam ivairiu gudrybiu-ir tas demesys tikrai nera svarbiausias dalykas...
Andzelika
2010-01-15 14:13:08
Siaubingai isgyvenau skirybas, artimieji net pas gydytojus tempti norejo,bet nenorejau nieko zinot, girdet,apeme baisus pasislykstejimas savimi. bet viena diena nutariau, kad reikia keistis, tapt grazia. ir per metus laiko as pasikeiciau 360 laipsniu kampu. sportavau, skrudau po dirbtine saule, tunojau grozio salonuose, prisiauginau viska ka tik galima buvo, pakeiciau stiliu ir tapau ka dabar vadina olialia. atsirado gerbeju,vel isimylejau, istekejau uz solidaus amziaus pasiturincio vyro. ir vel po kazkur 1.5m, viskas eme griuti. prie manes kabinejosi netik vaikinai gatvese bet ir vyro draugai, eme skleisti paskalas neva as isdavineju vyra. jam atsibodo ir jis pareiske kad nustociau atrodyt kaip kekse,neva esu istekejusi ir taip nedera. stai dabar vyksta skirybu procesas.
as jau nebesuprantu, buvau viska daranti pelene-blogai, dabar esu nieko nedarantis saldainis- irgi blogai. tai ko reikia tiem vyram kad jie mus gerbtu ir myletu???????????!!!!!!!!!!!!
Andzelika
2010-01-14 22:34:45
Straipsnis tikrai pesimistiskai nuteikia, bet mano gyvenime nutiko dvi tokios situacijos ir nei viena laimingai nesibaige, antros kosmaras dar vis tesitesia. Draugavau su vaikinu, buvau paprasta pilka panele, saves neziurejau gyvenau tik del jo,valgy ruosiau, namus tvariau,skalbiau, siuvau, net duru spyna pati taisiau karta.gyvenimas buvo toks mokykla, namai, parduotuve. jis nedare nieko, bet buvau jauna, kartu gyvenom galvojau normalu. Po metu draugystes jis man pasake, kad as baisi,neprisiziuriu, pamenu kaip viena vakara gryzo girtas ir pakiso man po akim zurnala su kazkokia nuoga grazuole ir reze kad va to jam reikia. galvojau numirsi is sielvarto,issiskyrem.
simonai
2010-01-13 12:42:46
pritariu Simonai.Moterys pacios save sumenkina,ypac kai tampa ne tik zmonomis, bet ir mamytemis.Tada visa save atiduoda vaikeliui,vyrui,namams ,o apie save nebelieka nei laiko nei noro pagalvot.Pazystu ne viena ir ne dvi tokias moteris su tokiom situacijom,dalinai esu ir as netoli sios busenos,tik tiek kad pradedu atsigauti ir nesu paminta po padu..tiesiog pati nemyliu saves,nenoriu ir turbut tingiu save priziureti,grazinti ir tt...realybe -liudna.Tad moterys,merginos nedarykit klaidu,nenusileiskit iki tokio lygio,busenos,nes pakilti be galo sunku..
na,na
2010-01-13 12:42:30
Nemanau, kad tai moters žeminimas, tiesiog kaip apsakyta straipsnio pabaigoje mes pačios šiek tiek dėl to kaltos. Pragyvenau su vyru 19 metų ir tik dabar kai mes abu sėdime namuose nes esame bedarbiai (dėkui dievui nesenai ir tikiuosi neilgam), aš pamačiau, kad jis manęs paprasčiausiai negerbia. Jeigu vyras net druskos į sriubą be mano pagalbos negali įsidėti, arba jam įeinant aš pašoku lyg ką nors negero būčiau padarius,ar ne pati kalta, kad iki tokio lygio nusiritau. Reikia būti šiek tiek egoistei ir pasinaudoti savo privelegijomis, skirti daugiau laiko tik sau ir mažiau paisyti vyro nuomonės,o įsiklausyti į savąją.
Na simona
2010-01-13 12:27:56
Manau priešingai :) tiesos yra :) daugelis moterų ištkėjusios įsisuka į sudrengtą chalatą :) užsiregistruoja į forumą supermama ir leidžia nykiai dienas ;) Manau priešingai, kai išteki turi gyventi toliau, tobulėti, gražėti ir t.t. Karta mačiau parduotuvėje, kai vyras žmoną aprekė "užsičiaupk kvaiša" o ji tik kukliai nuleido akis...:( Aš tam asilui būčiau tuos kopūstus sumontavus į galvą ...uch... neaukokit savęs vyrams mielosios :)
Simona
2010-01-13 11:44:47
Manau, kad straipsnio autorius labai žemina moterį tokiomis nesąmonėmis. Susidaro įspūdis, kad moteris negali elgtis taip kaip ji nori, o turi elgtis taip, kad įtiktų vyrui, neva, tuomet jis ją vertins. Tuštybių mugė!