• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Piniginė pasakoja apie šeimininką  3 

Autorius: Respublika.lt
2013-11-09 10:00:00

Piniginė pasakoja apie šeimininką
Jupiterimages.com

Net ir toks nedidelis daiktas kaip piniginė gali pasakyti daug ką. Žinoma, prieš rašant apie piniginę, visų pirma reikėtų išsklaidyti mitą, kad ji gali turėti kokios nors įtakos mūsų finansinei gerovei. Magijos prasme tai - iš tiesų mitas, bet jis sukurtas dėl visai paaiškinamų ir suvokiamų priežasčių.

Susitarkime, kad ši kartą medžiaga, spalva ir forma pinigų kiekiui jokios įtakos neturi arba beveik neturi, tačiau piniginė gali daug ką pasakyti apie savo šeimininką ir jo piniginius reikalus.

Piniginės medžiaga

Pirmiausia, apie ką reikėtų kalbėti, tai iš kokios medžiagos pasiūta jūsų piniginė. Magijoje palankiai žiūrima į tris iš jų. Tai – oda, zomšas ir audinys. Kiekvienas iš jų parodo jūsų požiūrį į pinigus ir jų šaltinius.

Odinė piniginė (žinoma, iš natūralios odos) pabrėžia jūsų pajamų stabilumą ir įsitikinimą, kad pinigų nepritrūks. Jeigu tokios piniginės savininkas kartais ir jaučia įtampą, jis vargu ar išsems savo atsargas iki dugno.

Zomšinei piniginei pirmenybę atiduoda tie, kurie pasitiki ne vien savimi, bet ir turi numatę kelis papildomus pajamų gavimo šaltinius.

Piniginė iš audinio – pats prasčiausias variantas, nes jos savininko požiūris į pinigus labai paviršutiniškas. Dėl nekontroliuojamų išlaidų tokio žmogaus finansinio stabilumo periodus nuolatos keičia visiškas pinigų stygius.

Tiesa, yra dar piniginių iš egzotiškų medžiagų, tokių kaip krokodilo arba gyvatės odos, rūšis. Jos nėra paprastos nei tiesiogine, nei perkeltine šio žodžio prasme. Tokia piniginė sako, kad jos savininko požiūris į pinigus – nestandartinis. Žinoma, tai gerai, jeigu jis tiksliai žino, ko nori ir siekia. Tačiau lygiai taip pat tokia piniginė gali simbolizuoti, kad jam tuoj dėl pinigų kils problemų, ypač jeigu jis nėra pasiruošęs naujovėms.

Piniginės spalva

Toliau pagal svarbą ir reikšmę reikėtų atkreipti dėmesį į piniginės spalvą.

Juoda ir ruda – tai dvi pagrindinės ir labiausiai tinkamos piniginėms spalvos. Ir priežastis visai ne ta, kad juoda yra pinigų spalva, o ta, kad piniginės šeimininkas, rinkdamasis tokią spalvą savo „rankiniam seifui“, pritaria pinigų pasaulyje egzistuojančioms taisyklėms. Ir tiesą sakant, šis pritarimas tampa abipusis.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ziurke
2014-09-22 15:55:45
Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą: pelnas123@gmail.com
darbas
2014-08-21 16:57:58
Siūlau gerai užsidirbti be dideliu pastangų!!!
Man pavyko gerai užsidirbti būnant namuose, pabandykite ir Jus!!!
Viename iš skelbimu aš perskaičiau apie šį darbą ir nusprendžiau pabandyti. Skelbimas sudomino galimybe per kelias savaites užsidirbti pakankamai pinigu, įdedant tik 12 litu. Iš pradžių nepatikėjau, bet vis tiek perskaičiau. Taigi, skelbimas siūle persiusti po 2 litus į kiekvieno sąraše esančio asmens banko sąskaitą, paskui išbraukti pirma sąskaitos numeri ir įrašyti savo sąskaitos numeri į paskutinę šešta eilutę, ir patalpinti ši straipsni kaip įmanoma daugiau forumu ir skelbimu (200 forumu, skelbimu, elektroniniu laišku – tai užtikrinantis skaičius). Supratau, kad apgaulės čia nėra. Be to, pervedęs šešiems žmonėms po 2 litus, pat nieko neprarasiu, galu gale pradžiuginsiu kitą. Ir ryžausi pabandyti. Ir man pavyko!!!!!!
Po keliu dienu man į sąskaita pradėjo kauptis taip reikalingi pinigai… Dar syki sau pripažinau, kad tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 2000 litu, po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000 litu. Dabar jau turiu uždirbęs 4000 litu, po pusantro mėnesio turėtų buti apie 16000 litu. Ir ši suma po truputi toliau didės. O prasidėjo tik nuo 12lt. Noriu su Jumis pasidalinti informacija, kaip tai veikia, nes tai naudinga mums abiem. Aš Jums pažadu, jeigu Jus tiksliai seksite mano instrukcijas ir neturėsite vilčių gudrauti, jus pradėsite gauti daug daugiau pinigų, negu tikitės, per daug nesistengdami.
Siūlau perskaityti šia informacija pora kartų ir išsaugoti savo kompiuteryje, sekti instrukcija ir pinigai ateis. Juk tai paprasta!!! Patys suprantate, kad tai absoliučiai legalu, tai tik bankine pinigu pavedimo operacija, ir Jūsų indelis yra tik 12 litu ir pora valandų internete. Jus niekuo nerizikuojate ir nieko neprarandate, tiesiog pasitikite kitais žmonėmis, ir taip pradžiugindami kitus, patys uždirbate. Tai tikrai veikia!!! Atkreipkite dėmesį: tiksliai sekdami šia paprasta instrukcija, Jus uždirbsite daug – per kelis mėnesius 60000 litu ir dar daugiau bus Jūsų. Visa tai sėkmingai veikia dėl dalyviu sąžiningumo.

Trys paprastos taisykles:

1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaita bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia I žemiau esančia 6 banko sąskaita perveskite 2 litus. Po to perveskite po 2 litus ir i sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdę, Jus padarote paslaugą, gražų gestą, ir taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kuria mokate.

1. LT102140030002124058
2. LT702140030002124045
3. LT697300010096781437
4. LT147300010077753646
5. LT404010051001245253
6. LT467300010075397910

O dabar išbraukite iš sąrašo nr. 1 sąskaitos numeri, perneškite visas sąskaitas vienu eiles numeriu į viršų, o i atlaisvintą nr. 6 eilute įrašykite savo banko sąskaitos numerį.

3. ši mano laišką keiskite kaip norite, bet išlaikykite pagrindinę idėją, išplatinkite šitą straipsnį kaip įmanoma daugiau (aš jums siūlau bent dviejuose šimtuose, kad užsitikrintumėte didelį uždarbį, kuris Jums taip reikalingas) straipsniu ,forumu ir naujienų juostų, skelbimuose arba asmeniniais laiškais - kuo daugiau informacijos pasklis apie ši straipsni, tuo didesnes bus Jūsų pajamos! Jos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų ir tai turbūt yra džiugiausia dalis. Tiesiog Jums nereikia prakaituoti, vargti, keikti blogo gyvenimo – pasidalindami dosnumu, jus sulaukiate šimteriopo dosnumo.
Šis internetinis verslas sėkmingai gyvuoja ir klesti dėl dalyvių sąžiningumo ir rimtumo. Todėl viską atlikite kruopščiai ir nepagailėkite 12 litu, nes Jums tai atsipirks su kaupu. Žmones tik tada bus sotus, kai pamaitins vienas kita.
Nėra ko prarasti - tik 12 litu, ir kelios valandos nesunkaus darbo internete!!!
Užsiimkite tuo dabar, tiesiog nėra ko atidėti rytdienai. Tai paprasta ir pelninga. Juk yra dėl ko, taip stengtis?
O štai kaip Jus uždirbate:
Mokykline aritmetika: sakykim iš 200 laišku ar straipsniu aš gausiu 5 atsakymus (menkas rezultatas), tai reiškia aš uždirbsiu 10 litų būdamas šeštoje sąrašo pozicijoje.
Dabar šitie 5 žmones išplatina dar po 200 pranešimu su Jūsų sąskaitos numeriu jau 5 pozicijoje. Pastariesiems taip pat atsako tik po 5 žmones – tai jau 500 litu i sąskaita. Toliau šie 25 žmones dar 200 kartu talpina šį pasiūlymą su Jūsų sąskaitos numeriu nr. 4 pozicijoje ir atsako vėl tik 5 žmones – Jūsų pajamos jau 2500 lt. Toliau šitie 125 žmones, patalpina po 200 pranešimu, i kuriuos taip pat atsako tik 5 žmones. Jums tai duoda 12500 litu pajamu (Jus 3 pozicijoje).
Toliau dar įdomiau: šitie 625 žmones 200 kartu skirtinguose skelbimuose patalpina Jūsų sąskaitos numerį nr. 2 pozicijoje, atsako vėlgi po 5 žmones – tai 62500 litu. Paskaičiuokite, kiek daug galite užsidirbti, juk įspūdingas skaičius!!. Šiame versle svarbiausia buti sąžiningam, kitaip nieko nesigaus. Ar Jus galite įsivaizduoti, kiek žmonių kasdien visame pasaulyje prisijungia prie interneto ir skaito šita straipsni, kaip ir Jus?! Kiekviena diena internete pasirodo nuo 200 iki 500 nauju vartotoju, ir toliau jų skaičius nuolat auga!!! Iš tiesu tai didele galimybe daug užsidirbti, nesugaištant daug laiko ir daug neišleidžiant. Bet kokiu atveju verta. Gyvenimas per trumpas, kad toki šansą praleistumėte. Man pasisekė pasiseks- ir Jums!

PS. Jei darote pavedimą internetine bankininkyste ir prašo gavėjo pavadinimo, tai į tą skiltį įrašome brūkšnį.
Reikalavimai:
minimalios žinios kompiuteriu
taupykle
2013-01-27 09:45:49
o ka pasakytumet apie seimininka, kuris neturi pinigines? :)))) susimovet :))) nes yra zmoni, kurie pinigus laiko, paprasciausiai kiseneje