• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Pati sau finansininkė  1 

Autorius: Savysugar.com, Flickr.com nuotr.
2012-08-21 11:18:00

Badas negresia?
Badas negresia?
Sėkmingai valdydama savo finansus gali išvengti daug stresinių situacijų, užsitikrinti sau stabilų gyvenimą ir... tapti turtingesne! Visa, ko tau reikia – tai laikytis esminių taupymo ir išmintingo pinigų tvarkymo principų.

Pirmiausia sumokėk sau. Tai esminis finansinis principas, kuriuo vadovaujasi daugybė turtingų žmonių. Ką tai iš tiesų reiškia? Ne, „pirmiausia sumokėti sau“ – tai nereiškia, kad vos gavusi atlyginimą turėtum skuosti pirkti naujos rankinės ar batelių. Iš esmės tai reiškia, kad prieš pradėdama leisti savo pinigus visų pirma nustatytą jų dalį turėtum atidėti – taupymui. Išsiugdžiusi šį įprotį išmoksi į pirmą vietą iškelti taupymą, o ne išlaidavimą. Be to, jei vos gavusi atlyginimą tam tikrą sumą atidėsi taupymui, bus lengviau „pamiršti“, kad apskritai tuos pinigus turi, nei laikantis principo, kad atidėsi taupymui tiek, kiek tau liks mėnesio gale.

Gyvenk pagal išgales. Neišleisk daugiau nei įstengi. Jokiu būdu nesigundyk idėja pasiskolinti ar „pamiršti“ apmokėti kokią sąskaitą, nes labai jau norisi nusipirkti ką nors naujo ateinančiam sezonui. Taigi planuok savo išlaidas realistiškai, išskirk, kurios jų yra svarbios ir neišvengiamos, kurias galima atidėti, o kurių gal apskritai atsiakyti.

Kaupk atsargas juodai dienai. Nors kartais ta „juoda diena“ atrodo tokia tolima ir nereali, kalbant apie finansus pozicija „čia ir dabar“ iš esmės ydinga. Nuo nelaimių ir negandų nėra apsaugotas niekas. Liga, nelaimingas atsitikimas, atleidimas iš darbo ar net stichinė nelaimė – visa tai gali pareikalauti išlaidų, staiga ir daug. Todėl kuo didesnę sumą būsi sukaupusi, tuo saugiau jausiesi.

Žinojimas – auksas! Nuolat domėkis, kaip dar galėtum pakoreguoti savo finansų tvarkymo principus. O galbūt susigundysi investuoti? Ne veltui sakoma, kad pinigai daro pinigus. Išmokusi taupyti ir žinodama, kad sąskaitoje yra šiek tiek laisvų pinigų, galėsi savo finansinę padėtį pakoreguoti teigiama linkme.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ziurke
2014-09-22 16:08:19
SKELBIMAS
Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą.
INFO EL.P.: pelnas123@gmail.com