• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Iš pirkinių maniakės į apsipirkimo meistrę

Autorius: Laura M.
2009-10-02 15:20:00

Iš pirkinių maniakės į apsipirkimo meistrę
Jupiterimages nuotr.
Apsipirkti ir vėl tapo prabangu. Ir brangu. Taigi gali rinktis du kelius: apskritai neiti į parduotuves arba ieškoti būdų apsipirkti pigiau. Todėl pristatome keletą vertingų patarimų, kaip nepakliūti į nuolaidų spąstus ir netgi išpešti iš jų naudos.

Pirk prekių už...

Kartais kad gautum nuolaidą turi pirkti parduotuvėje prekių už tam tikrą sumą. Jei parduotuvė neparduoda pigių mažmožių, paprastai ši suma reiškia gudrybę: tau tiesiog nepavyks nusipirkti keleto prekių už būtent tokią sumą, teks imti gerokai daugiau. Aritmetika paprasta: pavyzdžiui, tau nepavyks sukaupti lygiai 100 Lt parduotuvėje, kurioje visos prekės kainuoja po 33 Lt. Sukis kaip nori, o tam, kad gautum nuolaidą, teks pirkti ne 3, o 4 prekes, tad apvalusis 100 – tik akių dūmimas, realiai privalėsi išleisti mažiausiai 132 Lt.

Taip rizikuoji patekti į dar vienus neplanuotų pirkinių spąstus. Tad jei paskaičiavai, jog iki reikiamos sumos tau trūksta visai mažai, nesidrovėk paklausti pardavėjos, kokių turi pačių pigiausių smulkmenų. Deja, net ir pigi, bet tik dėl reikiamos sumos pirkta smulkmena gali būti visai nereikalinga, tad neapsigauk kaupdama nuolaidą, verčiau pasiskaičiuok, ar ne pigiau bus apsieiti be jos.

3 už 2 kainą

Pastaruoju metu tai – gana populiari pirkėjų gaudyklė. Į ką atkreipti dėmesį? Jei tokiu būdu siūloma įsigyti skirtingos kainos prekių – būtinai atsiklausk pardavėjų, kurių būtent daiktų, pigiausių ar brangiausių, kainos bus skaičiuojamos. Mat skirtingose parduotuvėse skirtinga tvarka. Ir būtinai palygink taip įsigyjamų prekių kainą su analogiškomis prekėmis kitose parduotuvėse. Gali būti, kad net ir už 2 prekes sumokėsi tiek, kiek kitur – už labai panašias 4.

Kuponai

Reklama turi savų pliusų. Tik reikia atidžiai ją skaityti. Nepraleisk jos pro akis žurnaluose, laikraščiuose ir netgi tos, kuri spausdinto šlamšto kamščiu užkemša tavo pašto dėžutę. Tarp visos tau nereikalingos informacijos gali atrasti ir kai ką naudingo sau – pavyzdžiui, nuolaidų kuponą. Todėl net skaitydama laikraštį turėk po ranka pieštuką, kad galėtum pasibraukti tau reikalingas žinutes. Jei esi užsiprenumeravusi kokių nors parduotuvių naujienas internetu – nepatingėk sąžiningai atsidarinėti jų siunčiamus naujienlaiškių, ten taip pat kartais slepiasi galimybė atsispausdinti nuolaidų kuponą, sudalyvauti kokioje nors parduotuvės loterijoje ar, pavyzdžiui, informacija apie nemokamas stilisto paslaugas.

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas

Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus