• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

10 laimingo loterijos bilieto tragedijų  9 

Autorius: Balsas.lt
2013-02-18 23:00:00

10 laimingo loterijos bilieto tragedijų
jupiterimages nuotr.

Tikriausiai kiekvienas iš mūsų esame bent kartą gyvenime pasvajoję, kaip gera būtų laimėti loterijoje didžiulę sumą pinigų.

Pabandykite įsivaizduoti, kur išleistumėte 1 milijoną dolerių. O jei laimėta suma siektų net 500 milijonų? Galėtumėte įsigyti didžiulį namą, prabangų automobilį, niekur nedirbti ir leistis į įspūdingas keliones. Vis dėlto šių dešimties žmonių istorijos rodo, kad netikėtas praturtėjimas laimės neatneša.

10. Willie Hurtas

Mičiganas, 3,1 mln. dolerių

Iki 1989 metų Willie Hurtas gyveno laimingą šeimyninį gyvenimą, turėjo daug draugų. Bet viskas pasikeitė loterijoje laimėjus 3,1 mln. dolerių. Per dvejus metus jis išsiskyrė su žmona, prarado teises į vaikus, iššvaistė visą laimėtą sumą ir buvo apkaltintas žmogžudyste. Jo advokatas pareiškė, kad visus pinigus vyras išleido purvinoms skyryboms bei kokainui.

9. Suzanne Mullins

Virdžinija, 4,2 mln. dolerių

1993 metais, atspėjusi visus šešis skaičius, Suzanne Mullins loterijoje laimėjo 4,2 mln. dolerių. Už minėtą sumą moteris, gyvenanti su vyru ir dukra, planavo apmokėti 20 kasmetinių įmokų, kurių suma - 47.800 dolerių. Tačiau jau po penkerių metų Mullins sukaupė daugybė neapmokėtų sąskaitų. Kadangi pinigų jau nebuvo, ji turėjo imti paskolą iš banko. Praėjus vienuolikai metų po laimėjimo jos įsiskolinimas siekė 154,146 milijonus dolerių. Moteris teigia, kad skola atsirado dėl užsitęsusios neapsidraudusio žento ligos - už jo gydymą reikėjo sumokėti 1 mln. dolerių.

8. Evelyn Adams


Naujasis Džersis, 5,4 mln. dolerių

2 psl.
Puslapis 1 iš 4Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
ziurke
2014-09-22 16:07:26
SKELBIMAS
Visiems norintiems turėti papildomą pajamų šaltinį arba rimtai užsiimti gyvūnų veisimu, siūlome prisijungti prie mūsų ir pradėti auginti beplaukes žiurkes. Vienos žiurkės supirkimo kaina: 17 lt. Žiurkės supirkimo amžius nuo 1 mėn. arba nuo 50 g svorio. Veisiasi žiurkės labai greitai, nėštumas trunka 21 dieną, o maitina žiurkiukus pienu iki 21 dienos. Kergti žiurkę vėl galima po to, kai atsivedė mažylius, po paros arba kas 3 paras. Žiurkės gyvena iki 3 metų. Patelė vaisinga iki 1 metų, patinas - visą gyvenimą.
INFO EL.P.: pelnas123@gmail.com
Chloe
2013-07-07 17:56:11
Visi aprasyti zmones nemokejo elgtis su tai pinigais puolesvvaistytis i kaire ir i desine girtis laimejimu. Uztai ir baige nekaip. As laimejus didziule suma pinigu padeciau ja i kelis bankus ir bandyciau nesureiksminti laimetos sumos padeciau giminems kuriems to reikia, sakydama kad siek tiek laimejau ir noriu pasidalinti. laikas nuo laiko nusipirkciau ko labiausiai noreciau, pakeliauciau. Ir stengciausi gyventi iprastini savo gyvenima, koki gyvenau iki laimejimo. Svarbiausiai laimejus "neispeoteti" ir tureti pakankamai proto valdyti tuos pinigus.
Margiris
2013-04-19 18:37:21
cia ziuriu dauguma gyveno gana sunkiomis salygomis, neturejo labai daug pinigu tai staigiai praturtejus taip ir yra kad nebezinai kur jus isleisti nes visko norisi. Taciau zmones kurie gyvena zymiai geriau, na tarkim per menesi uzdirba ( imkim litais) kokius 5000 LT tai jei laimetu didele pinigu suma jie elgtusi zymiai protingiau, nes su 5000 lt galima labai padoriai gyventi ( sakau is savo patirties) tai tuos pinigus pasidetu pvz i banka ir ant palukanu augintu.