• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Blogiausios frazės, kurias galime ištarti vyrams kovo 8-ąją  5 

Autorius: eli.lt
2013-03-08 08:48:00

Blogiausios frazės, kurias galime ištarti vyrams kovo 8-ąją
Laisvalaikiodovanos.lt

Visų moterų šventė – kovo 8-oji. Mums vėl bus primenama, kokios nuostabios ir nepakartojamos esame. Komplimentai, gražūs sveikinimai ir… tulpės? Kodėl vyrai vis dar mano, kad tinkamiausia dovana Moters dienos proga – tulpės? Mes galime apsidžiaugti jas gavusios nuo kolegų, draugų, slaptų gerbėjų, bet mylimasis… Jis turi padovanoti ką nors geresnio! 


Dovanų ekspertai „LaisvalaikioDovanos.lt“ pristato frazes, kurias mes dažnai norime pasakyti savo antrosioms pusėms Moters dieną. Tačiau šias frazes pakeitusios į švelnesnes ir pasitelkusios moteriškas gudrybes, mes kitais metais galėtume džiaugtis savo svajonių dovana. Tad išmokime valdyti emocijas!


 „Tik gėlės?“


Situacija. Tai jūsų pirmoji Moters diena ir Tu jau lauki, kaip mylimasis Tave nustebins šią dieną. Nuvargusi po darbo grįžti į namus. Ten įnikęs į televizorių laukia mylimasis, o vazoje pamatai gėles. Vis dar tikiesi kažko daugiau, tačiau atsisukdamas brangusis tik parodo į gėles ir ištaria „Čia tau, su kovo 8-ąją“. Vienintelė frazė, kuri tuo metu kirba Tavo mintyse – „Tik gėlės???“. 


Taisyk padėtį. Nusiramink. Užsipuldama mylimąjį, kad jis padovanojo tik gėlių, nieko nelaimėsi. Prisimink savo draugę, kurios vyras praėjusiais metais jos net nepasveikino. O Tau mylimasis bent gėlių nupirko, vadinasi galvojo apie Tave. Tad reakcija turėtų būti tokia: „Koks siurprizas! Labai gražios gėlės – mano mėgstamiausios“. 


„Ir vėl tulpės?“


Situacija. Su savo mylimuoju jau ne vienerius metus esate kartu. Atrodo, kad savo mažomis užuominomis esi ne kartą prasitarusi, kokios dovanos norėtum Moters dienos proga. Tačiau šią dieną jis vėl Tau įteikia puokštę tulpių... Tiesa, šįkart jos ne raudonos, o rausvos, bet kas iš to?.. Įtūžusi norėtum išrėkti vienintelę frazę „Ir vėl tulpės???“ .

2 psl.
Puslapis 1 iš 2Kitas


Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus
???
2013-03-09 08:57:14
as tai manau kad moterys per daug susireiksminusios. ar bent viena zino kada yra vyru diena? ar bent kuri pasveikino? bet neduok dieve pamirsi ja pasveikint. ir dar labiausiai piktina, kad kovo 8aja visos tik ir sneka,kokios jos fainos, ir koki vyrai debilai. zinoma, ne visos tokios, yra ir tokiu, kurios tikrai nusipelno geliu ir jomis nuosirdziai dziaugiasi, o toms kurioms net geles netinka kita kart gali likt be ju.
reklama
2013-03-09 02:29:57
net neskaiciau visos jusu sitos pastraipostipo, o jau suprata ukad reklamuojat kazkokias dovans... is principo neicau ir nepirkciau, bet tikiu aks apsilankys , ir bus zmoniu kuriuos jus apgausit
to R
2013-03-08 20:39:07
R pasisakymas primine istorija:
"klausia moters ko ji nori dovanu, o ji atsako: nesvarbu ka padovanosi, svarbu kad butu su automatine greiciu deze...."
ar neatrodo, kad ismetus pro duris geles, tai kita kart labai sekmingai galime islekt ir paciai? kovo 8 ne gimtadienis - cia svarbu demesys, o ne N'tojo noro pildymas