• Meilė ir seksas
  • Grožis ir stilius
  • Sveikata ir dieta
  • Nėštumas ir vaikai
  • Namai ir maistas
  • Gyvenimo būdas
  • Žvaigždės
  • Pramogos
  • Naujienos
  • Konkursai

Savaitės horoskopas (spalio 9 – 15 d.)

Autorius: Eli.lt
2017-10-09 14:04:00

Savaitės horoskopas (spalio 9 – 15 d.)
Sužinokite, ką jums lemia žvaigždės.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

 
Pirmadienį ar antradienį gali nutikti kažkas tokio, kas pakeis jūsų planus visai savaitei. Savaitės viduryje gali tekti gerokai pasirūpinti dėl būsimosios karjeros, reputacijos ar įvaizdžio. Fizinė veikla penktadienį ar šeštadienį būtų labai naudinga. Sekmadienį pasistenkite nieko neteisti ir nesmerkti.
 
Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)
 
Pirmadienį kažkam labai reikės jūsų pagalbos - neatsisakykite padėti. Savaitės vidury jums bus daug siūloma, atsivers daugybė galimybių - mokėkite atsirinkti. Imkitės tų projektų, kuriems iš tiesų pakaks turimos kompetencijos, bendraukite su tais žmonėmis, su kuriais norisi bendrauti. Asmeniniame gyvenime šią savaitę kils daug klaustukų - priimti sprendimą greičiausiai teks jums.
 
Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 22 d.)
 
Pirmosiomis savaitės dienomis jausitės saugiai ir užtikrintai. Savaitės viduryje gausite specialią užduotį, su kuria nesunkiai susidorosite. Apskritai iki pat savaitės pabaigos jausitės laimingas žmogus.
 
Vėžys (birželio 23 d. - liepos 23 d.)
 
Pirmadienį netikėti įvykiai ištrauks jus iš rutinos - viena vertus, pokyčiai džiugins, kita vertus, bus nelengva apsispręsti. Mėginkite prisitaikyti prie besikeičiančių aplinkybių, pasimokykite žvelgti į gyvenimą naujai. Ketvirtadienį mėgausitės aplinkinių supratingumu, draugiškumu, artimųjų meile. Tik neduokite valios egoizmui. Savaitgalį Vėžio moterys siaubs parduotuves, vyrai noriai darbuosis namų ūkyje.
 
Liūtas (liepos 24 d. - rugpjūčio 23 d.)
 
Tiesą sakant, šią savaitę vargu ar galėsite daryti bent kiek didesnę įtaką tam, kas vyksta aplink jus. Nesiremkite tik savo paties nuojauta. Protingiausia būtų šiuo metu gerai išsiaiškinti padėtį ir klausyti protingų patarimų.
 
Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)
 
Ši savaitė atneš daugybę netikėtumų - malonių ir ne itin. Teks permąstyti savo vertybes. Galbūt liksite vienas, tačiau atrasite savyje jėgų, stiprybės ir suprasite, kad galite savimi pasikliauti. Šis metas netinkamas finansinėms investicijoms, stambiems pirkiniams. Apsiribokite minimalia veikla, dirbkite tik būtiniausius darbus, leiskite sau susivokti ir ilsėtis.
 
Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)
 
Buvote įtikinėjamas, kad viskas gerai, todėl tokia opozicija jūsų siekiams savaitės viduryje jums yra netikėta. Dėl to patirtas stresas netgi gali turėti įtakos jūsų sveikatos būklei. Gal jus paguostų žinia, kad galų gale viskas baigsis gerai? Bet kuriuo atveju, neskubėkite vardan šventos ramybės aukoti savo interesų.
 
Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)
 
Pirmadienį užgrius daugybė darbų, norėsite visus nudirbti ir kažkodėl nenorėsite priimti pagalbos. Gero patarimo visgi vertėtų paklausyti, ypač iš vyresnio ar kompetentingesnio asmens lūpų. Savaitei įpusėjus pasitaikys proga patobulinti profesinius įgūdžius - laukia komandiruotė ar tobulinimosi kursai. Penktadienio vakaras - puikus metas pašėlti su draugais. Savaitgalį nusimato miela išvyka.
 
Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)
 
Laukia emocinga savaitė, pilna įdomios veiklos ir jaudinančių pasikeitimų. Ne visi jie galų gale bus teigiami, ypač savaitės viduryje. Galimas kilimas karjeros laiptais. Asmeniniame gyvenime tikriausiai niekas nesikeis, bet tai juk nėra blogai?
 
Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)
 
Pirmadienį patirsite didelį spaudimą ar puolimą. Stenkitės išsiaiškinti priežastis, neskubėkite traukti špagų, galbūt jus puolantis asmuo buvo suklaidintas. Trečiadienį įžvalgumas padės išvengti nepelningos finansinės operacijos. Savaitės pabaiga - puikus metas pradėti ilgai planuotą būsto remontą ar keltis į naują būstą.
 
Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)
 
Jei pirmoje savaitės pusėje sugebėsite pareigą suderinti su malonumu, nušausite du zuikius vienu šūviu. Trečiadienį ir ketvirtadienį pasistenkite nepulti į depresiją vien dėl to, kad kai kurie žmonės nesilaiko savo pažadų. Labiau pasikliaukite savo jėgomis. Sekmadienį pasirūpinkite savo išvaizda.
 
Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)
 
Metas pergalvoti veiksmus ir padaryti reikiamas išvadas. Aplinkybės darbe susiklostys labai palankiai, tad galite tikėtis pakilimo karjeros laiptais. Pagaliau pavyks suderinti dvasinius ir materialinius norus. Pirmoje savaitės pusėje galite rasti patikimą dalykinį partnerį. Savaitgalį laukia svarbūs susitikimai su įtakingais žmonėmis. Nepamirškite išpildyti duotų pažadų.Rušiavimas:

Rašyti komentarą:

Vardas*
El. paštas
Komentaras*
* žymi privalomus laukus